حذف فاصله افتتاح تا بهره برداری در پروژه های فرهنگی

به گزارش شیوا مارکت، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: کوشش می گردد در مناسبت های افتتاحیه، بهره برداری و استقرار پروژه اتفاق بیفتد و تا در زمینه بهره برداری مطمئن نشویم افتتاح صورت نگیرد.در این پروژه ها اگر مسئله ای وجود داشته باشد باید برطرف گردد.

حذف فاصله افتتاح تا بهره برداری در پروژه های فرهنگی

به گزارش خبرنگاران، سیدعباس صالحی صبح امروز (12 مهرماه) در جمع خبرنگاران در خصوص امضای تفاهم نامه همکاری با محوریت تکمیل پروژه های فرهنگی در قم میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری قم اظهار کرد: وزارت ارشاد به حوزه های فرهنگی و مذهبی توجه ویژه ای دارد.

وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی اضافه نمود: در استان قم باید استفاده حداکثری از امکانات در تکمیل پروژه های فرهنگی صورت بگیرد، از این رو با این نگاه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان های مرتبط با وزارت تفاهم نامه ای با استاندار قم داشتیم.

وی توضیح داد: امید است با این تفاهم نامه در حوزه زیرساخت های فرهنگ و هنر و دین رویدادهای جامع تر و جدی تری اتفاق بیفتد.

صالحی بیان نمود: در این تفاهم نامه حوزه برنامه ها و رویدادها فرهنگی در قم و حمایت از فعالان فرهنگی و رسانه ای و هنری و دینی دیده گردیده است.

او گفت: نگاه دقیق به کف امکانات فعلی با توجه به شرایط کشور و رعایت مناسب تر این کف امکانات می تواند زیرساختهای فرهنگی در قم را بهتر ارتقا بخشد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه درباره تاخیر بهره برداری از برخی پروژه های فرهنگی اظهار کرد: با پیگیری های مستمر و برطرف موانع، برآنیم فاصله میان افتتاح و بهره برداری از پروژه های فرهنگی برداشته گردد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1135

به "حذف فاصله افتتاح تا بهره برداری در پروژه های فرهنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف فاصله افتتاح تا بهره برداری در پروژه های فرهنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید