خبرنگاران اتاق های بازرگانی در توسعه تجارت هرمزگان با کشورهای همجوار فعالتر عمل نمایند

به گزارش شیوا مارکت، بندرعباس- خبرنگاران- استاندار هرمزگان بر لزوم فعال تر شدن اتاق های اصناف و بازرگانی استان در راستای توسعه تجارت با کشورهای همجوار تاکید نمود.

خبرنگاران اتاق های بازرگانی در توسعه تجارت هرمزگان با کشورهای همجوار فعالتر عمل نمایند

فریدون همتی روز آدینه هرمزگان گفت: برای توسعه تجارت با کشورهای همجوار تمام کوشش خود را به منظور تسهیل صادرات و واردات کالا انجام داده ایم و از اتاق های اصناف و بازرگانی نیز انتظار داریم در این زمینه فعالیت های گسترده ای داشته باشند.

وی ضمن تقدیر از کوشش های مجموعه خانواده 41 هزار نفری اصناف هرمزگان، گفت: اصناف نقش بسیار مهمی در اقتصاد استان بر عهده دارند.

همتی بیان داشت: در این دوران که با تحریم های ناجوانمردانه دشمنان و همچنین شیوع بیماری کرونا روبرو هستیم بازاریان و اصناف استان با ایفای نقش انقلابی و جهادی خود اجازه نداده اند، بازار با کمبود کالا روبرو باشد.

استاندار هرمزگان گفت: اصناف هرمزگان با تامین، توزیع و عرضه به موقع و دقیق کالاها در راستای حفظ آرامش و نشاط در بازار کارهای عظیم و اثرگذاری انجام داده اند.

همتی با اشاره به نقش مهم همه اصناف در کنترل و نظارت بر بازار، توضیح داد: در این راستا نیز خود بازاریان اقدامات موثری در زمینه جلوگیری از گرانی در بازار داشته اند.

وی به همراهی و همکاری بسیار خوب اصناف در راستای مقابله با ویروس کرونا اشاره نمود و بیان داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و فاصله گذاری در واحدهای مختلف صنفی، پاساژ ها و بازارها باید همچنان تداوم داشته باشد و بازاریان می توانند این فرهنگ را هرچه بیشتر در جامعه نهادینه نمایند.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21356

به "خبرنگاران اتاق های بازرگانی در توسعه تجارت هرمزگان با کشورهای همجوار فعالتر عمل نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اتاق های بازرگانی در توسعه تجارت هرمزگان با کشورهای همجوار فعالتر عمل نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید