خبرنگاران خدمات رسانی به سیل زدگان زهکلوت استان کرمان بی وقفه ادامه دارد

به گزارش شیوا مارکت، جیرفت - خبرنگاران - فرماندار و رییس شورای تامین رودبار جنوب با اشاره به خسارت های هنگفت سیل اخیر به منطقه زهکلوت این شهرستان گفت: با وجود سخت گذر و پراکندگی روستاها ولی خدمات رسانی به سیلزدگان این منطقه بی وقفه ادامه دارد.

خبرنگاران خدمات رسانی به سیل زدگان زهکلوت استان کرمان بی وقفه ادامه دارد

محمود قانعی شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران با بیان اینکه ساخت و سازهای خارج از طرح هادی خدمات رسانی را با مشکل روبرو کرده ، گفت: دولت تمام توان خود را برای کمک رسانی به سیل زدگان این شهرستان به کار گرفته و با توجه به پراکندگی روستاها امکان دارد بعضی افراد از دریافت خدمات محروم بمانند و ما پیگیر رفع مشکل این افراد هستیم.

وی به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر مسائل یک خانوار زهکلوتی در سیل بهاره اشاره کرد و افزود: افراد و خانوارهایی که به هر دلیلی از دریافت خدمات جا مانده اند، با مراجعه به بخشداری و فرمانداری رودبار جنوب از خدمات دولت بهره مند شوند.

فرماندار رودبار جنوب افزود: متاسفانه بعضی منازل در باغ ها و خارج از طرح هادی روستایی ایجاد شده اند و این موضوع در فرایند شناسایی و خدمات رسانی اخلال ایجاد کرده ولی با این وجود پیگیر خدمات رسانی به تمامی مردم حتی در مناطق صعب العبور هستیم.

وی با بیان اینکه دولت ظرفیت محدودی دارد، گفت: تمام ظرفیت خود را به کار بسته ایم تا تمامی مردم خدمات را دریافت کنند و انتظار داریم افرادی که به واسطه صعب العبوری و تخریب راه ها از خدمات محروم مانده اند به نحوی مسائل خود را به بخشداری ها اطلاع دهند.

قانعی وسعت زیاد منطقه و پراکندگی جمعیت را از مسائل توزیع بسته های کمکی مطرح نمود و گفت: هلال احمر از ابتدای توزیع اقلام معیشتی سه مرحله این اقلام را توزیع کرده تا هیچ خانواری از قلم نیفتاده باشد.

وی به پایش هوایی منطقه جازموریان اشاره و شرح داد: منطقه جازموریان هشت مرتبه به صورت هوایی پایش شد تا به تمامی مردم این منطقه بسته های حمایتی ارایه شود.

فرماندار رودبار جنوب خدمات رسانی به مردم سیل زده رودبار جنوب را نتیجه همکاری جمعی برشمرد و گفت: در نشست ستاد بحران شهرستان اعلام کردیم که همه در کنار یکدیگر برای خدمت رسانی تلاش می کنیم.

وی افزود: از استاندار خواهش کردیم تا مسوولان را به منطقه نفرستند تا بتوانیم تمام وقت خود را صرف خدمت رسانی به مردم کنیم و امروز در روز 13 بدر هم در حال خدمات رسانی به مردم سیل زده بودیم.

قانعی ادامه داد: سیاه نمایی های بعضی افراد، بسیار ناجوانمردانه است چرا که دولت و دستگاه های دیگر به صورت شبانه روزی در حال خدمت به مردم مناطق سیل زده هستند.

وی با بیان اینکه اگر مسئله ای وجود دارد باید اطلاع رسانی شود، بیان داشت: با اطلاع رسانی به موقع، به مشکل مردم رسیدگی می شود.

فرماندار رودبار جنوب ادامه داد: افرادی که دلسوز مردم و نظام هستند مسائل را به فرمانداری و بخشداری اعلام کنند تا در کمترین زمان ممکن به آن مسائل رسیدگی شود.

یکهزار و 50 واحد مسکونی بر اثر سیل اخیر در شهرستان روبار جنوبی خاصه زهکلوت تخریب شده است.

شهرستان رودبار جنوب در فاصله 333 کیلومتری مرکز کرمان واقع شده است.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: ایرنا
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18106

به "خبرنگاران خدمات رسانی به سیل زدگان زهکلوت استان کرمان بی وقفه ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خدمات رسانی به سیل زدگان زهکلوت استان کرمان بی وقفه ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید