خبرنگاران کشف 25 میلیاردریالی لوازم آشپزخانه قاچاق در تهران

به گزارش شیوا مارکت، تهران-خبرنگاران- رئیس پلیس امنیت مالی تهران عظیم از کشف 987 قلم لوازم خانگی قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال اطلاع داد.

خبرنگاران کشف 25 میلیاردریالی لوازم آشپزخانه قاچاق در تهران

به گزارش خبرنگاران بر اساس اعلام پلیس تهران عظیم، سرهنگ علی ولی پور گودرزی گفت : در پی دریافت خبری مبنی بر دپوی مقادیر زیادی لوازم آشپزخانه در انباری در حوالی خیابان فدائیان اسلام، آنالیز موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس امنیت مالی نهاده شد.

وی اضافه کرد: در رصد های اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، تعیین شد یکی از مغازه داران شوش مقداری لوازم خانگی قاچاق تهیه و در داخل انبار یک مجتمع تجاری جمع آوری نموده است که هویت مالک لوازم خانگی و محل دقیق آنها شناسایی شد و نتیجه تحقیقات پلیسی در اختیار مقام قضائی نهاده شد و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انباری اخذ شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب این پلیس به نشانی اعلامی اعزام شدند، گفت: در بازرسی از داخل انبار 987 قلم لوازم خانگی از قبیل: زود پز، گوشتکوب برقی و ... فاقد مجوزهای گمرکی و فاکتور خرید کشف شد.

رئیس پلیس امنیت مالی تهران عظیم توضیح داد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 25 میلیارد ریال برآورد و کلیه اموال کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران انتقال یافت.

به گفته سرهنگ گودرزی، در این رابطه مالک کالاها دستگیر و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی گردید.

ایستگاه بازی: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: ایرنا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24301

به "خبرنگاران کشف 25 میلیاردریالی لوازم آشپزخانه قاچاق در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کشف 25 میلیاردریالی لوازم آشپزخانه قاچاق در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید