خبری خوش برای کسب و کار هایی که از مزیت های گرافن در محصولات خود استفاده می نمایند

به گزارش شیوا مارکت، یکی از تولیدنمایندگان گرافن، برنامه شتاب دهنده نوآوری راه اندازی نموده تا به شرکت هایی که قصد دارند از گرافن برای توسعه محصولات خود استفاده نمایند، خدمات تحقیق و توسعه ارائه دهد.

خبری خوش برای کسب و کار هایی که از مزیت های گرافن در محصولات خود استفاده می نمایند

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، شرکت اپلاید گرافن متریالز (Applied Graphene) یکی از فراورینمایندگان محلول های حاوی گرافن، به تازگی خدمت تجاری جدیدی را به مشتریان خود ارائه نموده است. این خدمت جدید Innovation Accelerator نام دارد که یک سرویس تحقیق و توسعه منحصر به فرد برای پشتیبانی از کسب و کار هایی است که از مزیت های گرافن در محصولات خود استفاده می نمایند.

اپلاید گرافن متریالز (AGM) به وسیله این برنامه شتاب دهنده نوآوری، پیشنهاد های منحصر به فردی به مشتریان خود ارائه می دهد و از آن ها برای ارائه محصولات جدید حاوی گرافن پیشتیبانی کند. این برنامه طیف وسیعی از رهیافت های نوآورانه را شامل می گردد، از جمله این که محلول های حاوی گرافن ویژه ای به محصولات این شرکت ها اضافه گردد یا این که متخصصان شرکت اپلاید گرافن متریالز به صورت مستقیم وارد پروژه های تحقیق و توسعه شرکت ها شده و خدمات فرمولاسیون و آزمایش کامل برنامه های سیستم ها و معین مشخصات محصول را برای این شرکت ها انجام دهند.

Innovation Accelerator یک جریان درآمد بالقوه برای شرکت اپلاید گرافن متریالز به حساب می آید و از مشتریان در مرحله توسعه محصولات آن ها که ممکن است ماه ها طول بکشد، حمایت می نماید.

مشتریان برای بسته ای شامل تحقیق و توسعه، آزمایش کنترل کیفیت، آزمایش های پایداری در حال اجرا کار و کیت آغاز نماینده محلول گرافن یک بار هزینه پرداخت می نمایند. محلول های حاوی گرافن که به صورت ویژه برای مشتریان فراوری می گردد، هزینه جداگانه دارد.

Innovation Accelerator برای شرکاء تجاری و شرکت هایی که هنوز به صورت رسمی با شرکت اپلاید گرافن متریالز وارد همکاری نشده اند، در دسترس خواهد بود. این شرکت ها به وسیله شبکه توزیع اپلاید گرافن متریالز که اکنون در بیشتر نقاط اروپا، ژاپن و آمریکای شمالی قرار داده، می توانند وارد همکاری شوند.

این شرکت ده سال قبل از دانشگاه دورام به صورت اسپیناف انشعاب یافت و تا به امروز در حوزه فناوری نانو فعالیت نموده است. AGM اکنون رهبر جهانی در توسعه و کاربرد مواد گرافنی شناخته می گردد که برای مشتریانی در بخش پوشش، کامپوزیت و مواد کاربردی محصولاتی ارائه می دهد.

AGM توسط پروفسور کارل کلمن تاسیس شد، دانشمندی که جوایز متعددی را کسب و سال ها قبل پیروز به ارائه فرایندی با راهبرد پایین به بالا به منظور فراوری گرافن شد.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24253

به "خبری خوش برای کسب و کار هایی که از مزیت های گرافن در محصولات خود استفاده می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری خوش برای کسب و کار هایی که از مزیت های گرافن در محصولات خود استفاده می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید