خرید 11 باغ جدید در تهران

به گزارش شیوا مارکت، مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از خرید 11 باغ جدید در تهران برای استفاده عموم خبر داد.

خرید 11 باغ جدید در تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمدعلی مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران در حاشیه یکصد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در باره مشکل کم آبی در بوستان یاس فاطمی گفت: چنین خبری صحت ندارد. منبع ذخیره آب برای این بوستان در نظر گرفته شده و به دلیل بارندگی ها ممکن است نیاز درختان به آب کمتر باشد.

وی درباره مشکل کم آبی در پارک چیتگر گفت: با توافقاتی که انجام گرفته، شرکت آب منطقه ای آب را برای این پارک باز کرده و مقداری از بدهی به آبفا را شهرداری پرداخت کرد.

مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران ادامه داد: شهرداری نگذاشته است درختان بوستان چیتگر آسیب ببیند و از پساب دریاچه هم برای آبیاری استفاده شده و از تانکر هم سعی کردیم آب مورد نیاز برای درختان را تامین کنیم.

مختاری در باره خرید باغ جدید در تهران گفت: صد درصد جرایم تخریبی اشجار و باغات در یک حساب جداگانه خزانه داری شهرداری جهت خرید باغات در مناطق کم برخوردار در نظر گرفته شده است و بر همین اساس چندین باغ خریداری شد.

وی بیان داشت: سال جاری خرید 11 باغ در نظر گرفته شده که این باغات شناسایی و مقدمات خرید آن ها در مناطق مختلف فراهم شده است.

مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران در خاتمه از تحویل باغ وثوق الدوله تا بهمن سال جاری خبر داد و گفت: تمهیدات و برنامه ریزی های لازم در این راستا پیش بینی شده است.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13417

به "خرید 11 باغ جدید در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید 11 باغ جدید در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید