رویکرد سپاه در انتخابات 1400 از زبان سردار نقدی

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران : معاون هماهنگ کننده سپاه می گوید: اگر می خواهیم مسائل اقتصادی مان حل شده و وابستگی نفتی مان کم شود، لازمه اش این است که یک نیروی انقلابی به تمام معنا و پاک بیاید و برای مردم خدمت کند.

رویکرد سپاه در انتخابات 1400 از زبان سردار نقدی

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه اخیرا در بخشی از گفتگوی تلویزیونی که داشته است در پاسخ به این سؤال که نظر شما و همچنین رویکرد سپاه برای انتخابات 1400 چیست گفته است: این جوان گرایی که از ما خواستید از مردم هم مطالبه کنید تا از نیروهای بانشاط و انقلابی حمایت کنند.

وی می گوید: فکر نکنید اگر فرد محافظه کار و ملاحظه کاری را سر کار آوردیم، مسائل حل شده و همه چیز آرام می شود، مشکل دلار و طلا و مسکن حل می شود، این انقلاب مردمی بوده و موفقیت و حل معضلاتش هم راهکارهای انقلابی می خواهد.

سردار نقدی تاکید می کند: اگر می خواهیم مسائل اقتصادی مان حل شده و وابستگی نفتی مان کم شود، لازمه اش این است که یک نیروی انقلابی به تمام معنا و پاک بیاید و برای مردم خدمت کند، نیرویی که متکی بر ارزش های اساسی که این انقلاب بر آن بنا شده باشد، اگر چنین فردی بیاید راهکارهایش وجود دارد و هیچ بن بستی نیست.

وی افزوده است: من آینده را خیلی روشن می بینم، موفقیت های بزرگی پیش روی ماست کما اینکه الان هم با وجود هه مسائل در معیشت، در راهبردها و اساس حرکت موفقیم، ذره ای همت کرده و خودمان را جمع کنیم و به نسل انقلابی و جوانان انقلابی و پاک اعتماد کنیم که به صحنه بیایند، یک دولت انقلابی به تمام معنا می تواند همه مسائل مان را حل نماید.

تایلند: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24227

به "رویکرد سپاه در انتخابات 1400 از زبان سردار نقدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویکرد سپاه در انتخابات 1400 از زبان سردار نقدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید