ستاد خدمات سفر خراسان رضوی در نوروز 98 عملکرد مناسبی داشت

به گزارش شیوا مارکت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور عملکرد ستاد خدمات سفر خراسان رضوی را خوب ارزیابی کرد.

ستاد خدمات سفر خراسان رضوی در نوروز 98 عملکرد مناسبی داشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در خاتمه سفر دو روزه به خراسان رضوی شامگاه پنج شنبه درپاسخ به سوالی درباره رازیابی عملکرد ستاد خدمات سفر خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی یکی از قطب های گردشگری کشور است و ستاد خدمات سفر این استان سال جاری هم به خوبی عمل کرد و کارهای تعداد زیادی از زائران که به خراسان رضوی سفر کردند را انجام داد.

وی اضافه کرد: خوشبختانه رضایتمندی خوبی حاصل شده است از استاندار به عنوان رئیس ستاد و همکاران و بخش خصوصی که همراهی کردند تشکر می کنم که عملکرد خوبی وجود داشته است.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با اشاره به برگزاری نوروزگاه مشترک با ترکمنستان به همت خراسان رضوی اظهار کرد: نوروزگاه خوبی با ترکمنستان تدارک دیده شده بود امیدوارم در سال های آینده با ترکمنستان و دیگر کشورهای حوزه نوروز هم نوروزگاه برگزار گردد.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: میراث آریا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 9217

به "ستاد خدمات سفر خراسان رضوی در نوروز 98 عملکرد مناسبی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد خدمات سفر خراسان رضوی در نوروز 98 عملکرد مناسبی داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید