سرانه های دانشجویی در دانشگاه علامه استاندار می شود ، افزایش 15 درصدی ظرفیت خوابگاه ها در سال جدید

به گزارش شیوا مارکت، معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از استاندارد شدن سرانه های دانشجویی این دانشگاه در سال جدید خبر داد.

سرانه های دانشجویی در دانشگاه علامه استاندار می شود ، افزایش 15 درصدی ظرفیت خوابگاه ها در سال جدید

لطیفی، معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در مصاحبه با خبرنگاردانشگاه خبرنگاران، با اشاره به برنامه ریزی های سال جدید گفت: با توجه به شرایطی که بر اقتصاد کشور حاکم است، سعی کردیم، رایزنی هایی را با صندوق رفاه دانشجویان و سازمان امور دانشجویان داشته باشیم که سرانه های استاندارد را هم در حوزه خوابگاه هم تغذیه هم وام هایی که تعلق می گیرد جلو ببریم و در جهت کیفیت و رفاه بیشتر دانشجویان گام های جدیدتر و بهتر برداریم.

وی افزود: دانشگاه علامه در این زمینه گام هایی برداشته است، همچنین بحث خوابگاه متمرکز را دنبال می کنیم که به زودی به سر انجام می رسد. تلاش این است که از ظرفیت بخش خصوصی برای این کار استفاده کنیم که توانمندی مان را افزایش دهیم.

معاون دانشجویی دانشگاه علامه افزود: الان ظرفیت خوابگاهی دانشگاه علامه حدود 4 هزار نفر است که دنبال این هستیم ده تا 15 درصد با اضافه شدن ساختمان جدید و ساختمان استیجاری به این ظرفیت اضافه کنیم.

لطیفی در خصوص بودجه حوزه دانشجویی گفت: افزایش ظرفیت خوابگاهها در دو بخش است، یک بخش خوابگاه متمرکز است که زمین از دانشگاه است و از منابع بانکی وام می گیریم، بهره آن وام صندوق رفاه پرداخت می کند و در واقع ساخت را پیمانکار انجام می دهد و بهره بردار دانشگاه است.

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 17949

به "سرانه های دانشجویی در دانشگاه علامه استاندار می شود ، افزایش 15 درصدی ظرفیت خوابگاه ها در سال جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانه های دانشجویی در دانشگاه علامه استاندار می شود ، افزایش 15 درصدی ظرفیت خوابگاه ها در سال جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید