سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی منصوب شد

به گزارش شیوا مارکت، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در حکمی، مصطفی مرزبان را به عنوان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی منصوب کرد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی منصوب شد

به گزارش خبرنگاران، در حکم دکتر علی اصغر مونسان خطاب به مصطفی مرزبان آمده است:

نظر به تعهد و تجارب جناب عالی به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره کل میراثفرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی منصوب می شوید.

اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری برنامه ریزی برای تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی و بین راهی، ایجاد و احداث بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی تاریخی بازسازی و احیای بناهای تاریخی، ارتقای سطح مهارت های علمی و عملی پرسنل و استفاده حداکثری از بخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، کارشناسان، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های ستادی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و محبت آمیز با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم ترین شاخصه هایی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف وزارتخانه اهتمام لازم به عمل آید.

توفیق روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.

hecaconf.ir: مجله خبری و تحلیلی صنایع کشاورزی و تولیدی

منبع: میراث آریا
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20587

به "سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید