شرایط تبادل استاد و دانشجو برای دو دانشگاه خلیج فارس و کوردوبای اسپانیا فراهم شد

به گزارش شیوا مارکت، مدیر روابط بین الملل و امور دانشجویان خارجی دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: شرایط تبادل استاد و دانشجو برای دانشگاه خلیج فارس با دانشگاه کوردوبای اسپانیا (ویژه دانشکده ادبیات و علوم انسانی) فراهم شده است.

شرایط تبادل استاد و دانشجو برای دو دانشگاه خلیج فارس و کوردوبای اسپانیا فراهم شد

آرش خسروی، مدیر روابط بین الملل و امور دانشجویان خارجی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، گفت: پیرو مذاکرات اجرا شده با دانشگاه کوردوبا در اسپانیا، جهت اجرایی سازی بند های تفاهم نامه و اقدام مشترک در برنامه اراسموس پلاس اتحادیه اروپا، موافقت نامه ای بین دو دانشگاه برای بازه زمانی سال های 2019 تا 2021 جهت فراهم ساختن فرصت های مطالعاتی و تبادل استادان و دانشجویان منعقد شده که توسط اتحادیه اروپا تامین اقتصادی می گردد.

مدیر روابط بین الملل و امور دانشجویان خارجی دانشگاه خلیج فارس بوشهر اظهار کرد: با هماهنگی های اجرا شده، تبادل استاد و دانشجو از دانشگاه خلیج فارس به دانشگاه کوردوبا و برعکس در بهار 2020 فراهم شده که براساس سیاست های بین المللی سازی دانشگاه، به صورت اختصاصی برای دانشکده ادبیات و علوم انسانی در نظر گرفته شده است.

خسروی ابراز کرد: شرایط و نحوه پذیرش این برنامه به دانشکده ادبیات و علوم انسانی جهت اطلاع رسانی به دانشجویان و اعضای هیئت علمی ارسال شده است.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13492

به "شرایط تبادل استاد و دانشجو برای دو دانشگاه خلیج فارس و کوردوبای اسپانیا فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط تبادل استاد و دانشجو برای دو دانشگاه خلیج فارس و کوردوبای اسپانیا فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید