شرط جدید پوگبا و دخه آ برای عقد قراردادهای جدید با منچستریونایتد

به گزارش شیوا مارکت، دو ستاره شیاطین سرخ برای ماندن در این تیم شرط تازه ای گذاشته اند.

شرط جدید پوگبا و دخه آ برای عقد قراردادهای جدید با منچستریونایتد

به گزارش خبرنگاران، با نزدیک شدن لیگ برتر انگلیس به انتهای راه و احتمال ناکام ماندن منچستریونایتد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، دو بازیکن این تیم داوید دخه آ و پل پوگبا بابت کم شدن حق و حقوق شان احساس خطر نموده اند و به همین دلیل از باشگاه تقاضای تجدید نظر در مفاد قراردادهای شان را داشته اند.

به گزارش نشریه تایمز انگلیس در قراردادهای بازیکنان منچستریونایتد بندی وجود دارد که در صورت ناکامی تیم برای به سرانجام رساندن لیگ در جمع 4 تیم بالای جدول و عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، حقوق پایه آنها را به میزان 25 درصد کاهش می دهد.

از این رو داوید دخه آ و پل پوگبا که جزو پردرآمدترین بازیکنان تیم هستند نگران رخ دادن این اتفاق هستند و به همین دلیل از باشگاه تفاضا نموده اند با آنها قرارداد های جدید منعقد نمایند که ضرر اقتصادی آنها درنتیجه کاهش حقوق را در صورت ناکامی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان جبران کند.

پوگبا که دو سال دیگر با شیاطین سرخ قرارداد دارد، در حالی حاضر هفته ای 290 هزار پوند حقوق می گیرد. در همین حال داوید دخه آ هم که این اواخر روزهای سختی را سپری نموده، مدتی است که برای عقد قرارداد جدید با باشگاه وارد مذاکره شده است. این دروازه بان اسپانیایی به دنبال آن است که حقوق فعلی اش که 200 هزار پوند در هفته است افزایش پیدا کند و مدیر برنامه او هم در کوشش است که باشگاه را برای افزایش حقوق سنگربان سابق اتلتیکومادرید متقاعد کند.

kurdeblog.ir: مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5157

به "شرط جدید پوگبا و دخه آ برای عقد قراردادهای جدید با منچستریونایتد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط جدید پوگبا و دخه آ برای عقد قراردادهای جدید با منچستریونایتد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید