طرح امنیتی کویت برای حمایت از بنادر

به گزارش شیوا مارکت، مدیرکل سازمان بنادر کویت از تدوین طرح های امنیتی برای حمایت از بنادر این کشور با هماهنگی دستگاه های مختلف اطلاع داد.

طرح امنیتی کویت برای حمایت از بنادر

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سازمان بنادر کویت روز شنبه(دیروز) پروتکل همکاری مشترک با وزارت دفاع و نیروی دریایی این کشور به منظور تدوین طرح های امنیتی جهت حفاظت از بنادر با هماهنگی دستگاه های مختلف، امضا کردند.

یوسف عبدالله الناصر الصباح مدیر کل سازمان بنادر کویت در این باره گفت: امضای این پروتکل در شرایط حساس امنیتی منطقه صورت گرفت.

طبق گزارش خبرگزاری کویت(کونا)، الصباح اشاره نمود که این مرحله نیازمند تشریک مساعی برای تحقق تکامل و همکاری بین دو طرف جهت حفظ امنیت بنادر کویت در تمامی شرایط و نیز تضمین آمادگی کامل برای رویارویی با هر گونه وضعیت احتمالی است.

وی اضافه کرد که مفاد پروتکلی که در پایگاه دریایی محمد الاحمد امضا شد، بر آموزش افسران و نیروی دریایی در عرشه کشتی و راهنمایی دریایی، تبادل تجربیات بین دو دستگاه مذکور و برگزاری دوره های خارجی تأکید دارد.

این مقام کویتی، کوشش های وزارت دفاع به ویژه نیروی دریایی وابسته به آن از جمله اجرای تمرینات مستمر و دوره ای در آب های منطقه ای کویت به منظور حفظ سطح عملکرد نیروها را ستود.

م

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7771

به "طرح امنیتی کویت برای حمایت از بنادر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح امنیتی کویت برای حمایت از بنادر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید