طرح تفصیلی درکه، طرح راهبردی برای اقدامات شهری در این محله است

به گزارش شیوا مارکت، طرح تفصیلی و تغییر پهنه بندی درکه، طرح راهبردی شهرداری منطقه یک جهت انجام اقدامات و توسعه زیرساخت های شهری در این محله است.

طرح تفصیلی درکه، طرح راهبردی برای اقدامات شهری در این محله است

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در نشستی که با سید حسن میرکریمی رئیس اداره اوقاف شمیرانات، شورایاران محله درکه، معاونین و...برگزار گشت با بیان مطلب فوق گفت: تغییر در مرزبندی های مناطق، با اداره کل هماهنگی امور مناطق است که در صورت تایید تغییرات، املاکی که مورد نیاز جهت خدمات دهی به محله درکه است در اختیار گرفته می شود و اقدامات شهری در این محله بر اساس آن شکل می گیرد.

او افزود: در نشستی که با حضور عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و...انجام شد نقطه نظرات و طرح های پیشنهادی شهرداری منطقه یک و شورایاران در خصوص تغییر پهنه بندی، توسعه و تعریض شبکه معابر، بازگشایی و ساماندهی جهت پیاده راه برای کوهنوردان، طرح توسعه اطراف مرقد مطهر امامزاده سید محمد ولی (ع) به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

موسوی افزود: طرح اعلامی شهرداری منطقه یک مورد استقبال معاون شهرسازی شهرداری تهران قرار گرفت و مقرر شد نتیجه صورت جلسه این نشست به کمیسیون ماده پنج ارسال شود تا مورد بررسی قرار بگیرد.

او پس از شنیدن درخواست ها و نقطه نظرات شورایاران شرح داد: نظرات پیشنهادی شورایاران پس از بررسی و نهایی شدن و ارائه به منطقه از سوی اداره کل شهرسازی و طرح های شهری قابلیت اجرا خواهد داشت.

شهردار منطقه یک گفت: مواردی چون مقاوم سازی سرای محله درکه، احداث پارکینگ مکانیزه، احداث سرویس های بهداشتی در میدان درکه، نصب علائم راهنمایی رانندگی و خط کشی های مدارس، خاکبرداری و رفع خطر در خیابان تفنگسازان، تامین روشنایی بوستان های درکه به همراه نصب وسایل بدنسازی، ایمن سازی جهت کوهنوردی در کوهستان درکه و ... از دغدغه های مدیریت شهری منطقه یک در محله درکه است که به تدریج در جهت رفع مسائل و خدمات دهی مطلوب تر به ساکنین این محله اقدامات خود را آغاز خواهیم نمود.

تفطن: تفطن: گردشگری، تور لحظه آخری ارزان قیمت، بلیط، ویزا، هتل

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25375

به "طرح تفصیلی درکه، طرح راهبردی برای اقدامات شهری در این محله است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح تفصیلی درکه، طرح راهبردی برای اقدامات شهری در این محله است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید