طرح توقف خودرو ها در پشت خط عابر پیاده در حال اجراست

به گزارش شیوا مارکت، سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی ضمن اعلام این خبر گفت: طرح توقف خودرو ها در پشت خط عابر پیاده در سطح شهر تهران عظیم حال می باشد.

طرح توقف خودرو ها در پشت خط عابر پیاده در حال اجراست

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی ضمن اعلام این خبر گفت: طرح توقف خودرو ها در پشت خط عابر پیاده در سطح شهر تهران عظیم حال می باشد.

وی گفت: در این طرح که در همه تقاطع ها و محل هایی که رفت و آمد عابرین پیاده زیاد است در حال اجراست مامورین پلیس راهور فاتب، با اشاره به رانندگان از طریق دست و راکت از آن ها می خواهند که دقیقا در پشت خطوط حک شده مخصوص توقف خودرو ها و یا همان خطوط احترام به حقوق عابرین پیاده توقف کنند تا عابرین بتوانند با خیال آسوده و راحت از تقاطع عبور کنند.

وی گفت: در این طرح رانندگان استقبال خوبی داشته اند و به محض مشاهده علایم ودستورات پلیس مستقر در تقاطع می ایستند و دقیقا به آنچه قانون می گوید عمل می کنند و کمال همکاری و مساعدت را با پلیس دارند.

وی گفت: گاهی نیز پلیس پس از نشان دادن علامت ایست کنار می ایستد و عکس العمل رانندگان را در این طرح می سنجد و با کمال خوشحالی واحترام به رانندگان عزیز تهرانی باید بگوییم که صد درصد رانندگان در این طرح سربلند بیرون آمدند و همگی پشت خط عابر پیاده توقف کردند و این جای بسی خرسندی و غرور دارد که فرهنگ احترام گذاشتن به حریم و حقوق عابرین پیاده در سطح جامعه رو به افزایش است و همگی رانندگان می بایست به آن احترام بگزارند.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23006

به "طرح توقف خودرو ها در پشت خط عابر پیاده در حال اجراست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح توقف خودرو ها در پشت خط عابر پیاده در حال اجراست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید