عکس ، واضح ترین قاب از بزرگترین اشتباه داور دربی

به گزارش شیوا مارکت، یکی از مهمترین صحنه های دربی 101، سرنگون شدن عیسی در لحظات سرانجامی بود که می توانست موجب گردد بازی در همان وقت های قانونی به سرانجام برسد.

عکس ، واضح ترین قاب از بزرگترین اشتباه داور دربی

به گزارش خبرنگاران عیسی آل کثیر در دربی برگشت لیگ نیمکت نشین بود و از ابتدای نیمه دوم به زمین فرستاده شد و توانست تک گل ارزشمند و پیروزی بخش سرخ ها را به استقلال بزند که همان برد زمینه ساز قهرمانی تیمش در لیگ شد.

عیسی بعد از آن گل به ترکیب فیکس و برنده یحیی گل محمدی اضافه شد و گل های مهمی برای تیمش زد و در چند بزنگاه نیز برای سرخ ها پنالتی گرفت و گل سازی کرد تا نیم فصل و بازگشتی رویایی داشته باشد.

آل کثیر که در دربی حذفی هم فیکس بود و دوندگی خوبی داشت، می توانست در دقایق پایانی و قبل از گل استقلال برای تیمش پنالتی بگیرد و سرخ ها با دو گل پیش بیفتند، اما محمدحسین زاهدی فر، داور تعویضی دربی حذفی، برخورد مرادمند با عیسی را پنالتی تشخیص نداد و عجیب اینکه به مهاجم پرسپولیس کارت زرد هم نشان داد.

حال این تصاویر واضح و دیده نشده از آن صحنه، لحظه سرنگون شدن عیسی را نشان می دهند که حتی یک لحظه دست های مرادمند دور کمر آل کثیر به فن سالتو در کشتی شباهت پیدا نموده است. اگر این پنالتی گرفته می شد، می توانست نتیجه بازی تغییر کند و جشن قهرمانی حذفی زودتر برپا گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 خرداد 1402 بروزرسانی: 18 خرداد 1402 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 30075

به "عکس ، واضح ترین قاب از بزرگترین اشتباه داور دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، واضح ترین قاب از بزرگترین اشتباه داور دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید