فال روزانه 18، 11، 1398

به گزارش شیوا مارکت، فال روزانه 98/11/18

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. در سالی که با تولدتان آغاز می گردد نسبت به سال های قبل توجه بیشتری به اعضای خانواده داشته باشید و در این سال از هر لحظه ای برای بودن در کنار اهل منزل بهره بگیرید. در فروردین و اردیبهشت سال آینده، ماه های شلوغی را پشت سر خواهید گذاشت و در این ماه ها کارهای زیادی روی سرتان آوار می گردد، در چنین شرایطی اولویت را به انجام کارهای خود اختصاص دهید و اجازه ندهید کارها و انتظارات دیگران شما را از برنامه های تان عقب بیاندازد. در خرداد ماه سال آینده یکی از اطرافیان یا دوستان نزدیک برنامه های خاصی برای شما تدارک خواهد دید و در این ماه، حسابی شما را شگفت زده و مسرور می نماید. کارهایی که در زندگی انجام داده اید در مرداد ماه سال آینده از جانب اطرافیان و اعضای خانواده مورد قضاوت قرار می گیرد و آشنایان اشتباه های تان را در این ماه به شما گوشزد می نمایند. از تذکرهای به جای دوستان و اطرافیان چیزی به دل نگیرید و رهنمود های آشنایان را به کوله بار تجربه های تان اضافه کنید. اتفاق غیرقابل پیش بینی در مهر ماه سال آینده انتظار شما را می کشد، این اتفاق سودمالی و مسروری شما را به دنبال دارد و بهتر است از هم اکنون خودتان را آماده این اتفاق فرخنده کنید. فکرهای منفی و ناخوشایندی در ماه آبان سال آینده به ذهن شما خطور می نماید و در این ماه علاقه تان را به کار و کوشش از دست می دهید و افسردگی بر شما غلبه می نماید. هرگز اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و قبل از اینکه افسردگی شما را به انسانی مأیوس و بی انگیزه تبدیل کند، روحیه از دست رفته تان را بازیابید و با شور و نشاط به کار و کوشش ادامه دهید. در سالی که با تولدتان آغاز نموده اید با فرازوفرودهایی روبرو می شوید، اما این سال را به گونه ای به انتها برسانید که در انتهای سال تولدتان دستاوردهای زیادی را به کارنامه زندگی خود اضافه نموده باشید.

فال روزانه 18، 11، 1398

روز خوبی را شروع نموده اید و امروز به لحاظ اقتصادی با نگرانی روبرو نخواهید شد و اوضاع بر وفق مرادتان به پیش می رود. خبر فرخنده ای به دست شما می رسد و این خبر زمینه شادی شما و دیگر اعضای خانواده را فراهم می نماید. غمی کهنه و دیرینه در سینه دارید و این شرایط خوشی را از شما دور نموده است، اجازه ندهید چنین شرایطی ادامه پیدا کند و امروز با یکی از عظیم ترها که ایشان را به عنوان سنگ صبورتان قبول دارید صحبت کنید و بار سنگین غم و غصه های تان را به زمین بگذارید. به لحاظ کاری امروز کارها آن گونه که انتظار دارید به پیش نمی رود و کارهای روزانه دیرتر از توقع شما به خاتمه می رسد، نگران این شرایط نباشید و خاطرتان جمع باشد که در روزهای آینده کارها سریع تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می شود. امروز ایده بکر و خلاقانه ای به ذهن شما می رسد، این ایده را جدی بگیرید و مطمئن باشید که اجرای این ایده، سود کلانی را روانه جیب شما خواهد نمود. مدتی است که احساس می کنید رابطه شما با همسر یا عشق زندگی تان رو به سردی گراییده و مانند سابق حرفی از عشق و محبت در زندگی شما نیست. امروز ورق بر می شود و عشق زندگی تان به شما ثابت می نماید که از چیزی که حتی فکرش را بکنید بیشتر دوست تان دارد.

روز را با انرژی و نشاط شروع نموده اید و شور و شوق زیادی برای انجام کارها دارید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و کارها را سریع تر از همواره به خاتمه برسانید. انسان بدخلقی هستید و رفتارتان اطرافیان را از شما دور نموده است، این شرایط نه تنها به لحاظ اجتماعی شما را به فرد منفوری تبدیل نموده، بلکه به لحاظ کاری و اقتصادی نیز کسی علاقه ای به تعامل با شما ندارد. در نتیجه اجازه ندهید این اخلاق های بد زمینه تنهایی و ضررهای اقتصادی شما را فراهم کند و از امروز تصمیم بگیرید که با خوش خلقی و مردم داری، دامنه دوستان تان را گسترش دهید. درک خوبی از همسر یا عشق زندگی تان ندارید و به جای عشق و محبت، دائم با ایشان دعوا و مشاجره راه می اندازید. قبل از اینکه این رویکرد فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، از امروز تصمیم بگیرید که اهمیت بیشتری به ایشان بدهید و کوشش بیشتری برای درک روحیه و رفتار عشق زندگی تان به خرج دهید. امروز ممکن است میان شما و فردی مشاجره ای در بگیرید، اجازه ندهید این مشاجره روز شما را خراب کند و با گذشت و عطوفت، به این فرد ثابت کنید که بخشش از عظیمان است.

قصد خرید کالای گران قیمتی را دارید و امروز بهترین زمان برای خرید است، چنین فرصتی را مغتنم بدانید و مطمئن باشید از خرید این کالا پشیمان نخواهید شد. امروز یکی از دوستان نزدیک یا اعضای منزل برخورد سردی با شما خواهد داشت و از این برخورد ناراحت می شوید، اما اجازه ندهید این ناراحتی ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با این فرد صحبت کنید و دلیل رفتار نادرستش را جویا شوید. همسر یا عشق زندگی تان امروز به مسئله ای برخورده و به تنهایی قادر به حل این مشکل نیست، در نتیجه زمان خوبی است که عشق تان را به ایشان ثابت کنید و با یاری در انجام این کار مشکل، به عشق زندگی تان بفهمانید که در خوشی ها و مسائل زندگی کنار وی هستید. ایده های جدیدی در سر دارید اما به این ایده ها بها نمی دهید و خلاقیت را کنار گذاشته اید، به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از خلاقیت و نوآوری می گذرد و با اجرای ایده های خلاقانه ای که در سر دارید، راستا زندگی تان را تغییر دهید و درهای موفقیت را باز کنید. کارها را سرسری انجام می دهید و تمرکز زیادی برای انجام کارها به خرج نمی دهید، این روحیه نه تنها شما را به انسانی بی ملاحظه تبدیل نموده است، بلکه به لحاظ کاری نیز سرعت عمل لازم را ندارید و همواره از کارهای تان عقب می مانید. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و از امروز با تمرکز بیشتری کار کنید و نگذارید کار عقب مانده ای به فردا موکول شود.

امروز صبح با کسالت و تنبلی از رختخواب بلند شده اید و حال و حوصله کارکردن را ندارید، اجازه ندهید روزتان به این راحتی تباه شود و با انجام کارهای ورزشی و پرتحرک، انرژی بیشتری بدست آورید و بر کسالت و تنبلی غلبه کنید. مدتی است که قصد خرید کالایی باارزش را دارید اما بخت با شما یار نیست و پول خرید این کالا تا به امروز فراهم نشده است، خوشبختانه امروز ورق بر می شود و پول خوبی برای خرید کالای موردعلاقه تان بدست می آورید. انسان لج باز و یک دنده ای هستید و این روحیه زمینه ناراحتی و دلخوری اطرافیان را فراهم نموده است. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت به جای لج بازی و مخالفت با نظر دیگران، اهمیت بیشتری به نظر اطرافیان بدهید و با گفتار و رفتار خود به آنها ثابت کنید که برای نظرهای شان اهمیت زیادی قائل هستید. احترام همسر یا عشق زندگی تان را نگه نمی دارید و حرف هایی به ایشان زده اید که وی را حسابی دلخور نموده است. قبل از اینکه این رفتار ناشایست فاصله ای میان شما و عشق زندگی تان ایجاد کند، امروز با ایشان صحبت کنید و بابت حرف های ناخوشایندی که به وی زده اید، از عشق زندگی تان عذرخواهی نمایید. اهمیتی به گذر زمان نمی دهید و فرصت ها مانند برق و باد از پیش چشم شما گذر می نماید، در نتیجه از همقطاران تان عقب مانده است و دستاورد چندانی در زندگی ندارید، امروز زمان خوبی است که این رویکرد را تغییر دهید و با مدیریت زمان و اولویت بندی کارها، به اطرافیان ثابت کنید که چیزی از بقیه کم ندارید.

امروز صبح با اعتماد به نفس و پرانرژی از بستر بلند شده اید، به لطف اعتماد به نفس سرشاری که دارید، کار سخت و مسئله ای که مدت ها است از انجام آن شانه خالی می کردید را انجام دهید. روز خوبی را به لحاظ اقتصادی شروع ننموده اید و بهتر است از هرگونه سرمایه گذاری برحذر باشید، در غیر این صورت ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. پدر و مادر یا عظیم ترهای فامیل از شما توقع های زیادی دارند و قادر به انجام تمام انتظارات آنها نیستید. این شرایط زمینه دلخوری پدر و مادر را فراهم نموده و شما را نیز تحت فشار زیادی قرار داده است. در اولین فرصت با پدر و مادر یا عظیم ترهای فامیل صحبت کنید و به آنها بفهمانید که در حد توان تان از شما انتظار داشته باشند. رویکردی یک جانبه به حل مسائل دارید و این شرایط باعث شده تا راهکار های زیادی برای حل مسائل به ذهن شما نرسد، از امروز دیدگاه خود را تغییر دهید و با در نظر دریافت جوانب مختلف مسائل، راهکار های متفاوتی را آنالیز کنید و بهترین راهکار را برای حل مسائل در پیش بگیرید. روز خوبی را به لحاظ کاری شروع نموده اید و کارهای امروز زودتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به خاتمه خواهد رسید. مدتی است که در انجام کارهای منزل کوتاهی می کنید و این شرایط، زمینه دلخوری اعضای خانواده را فراهم نموده است، اجازه ندهید این دلخوری ادامه پیدا کند و از امروز حضور بیشتری در منزل داشته باشید و در کارهای خانه به اعضای خانواده یاری کنید.

انسان ولخرجی هستید و حساب و کتاب خرج های تان را ندارید، این شرایط چیزی به غیر از ورشکستگی و مسائل اقتصادی برای شما به دنبال نخواهد داشت، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید که با صرفه جویی و پس انداز، شرایط اقتصادی تان را ثبات بخشید و سایه ورشکستگی را از زندگی تان دور کنید. انسان آگاهی هستید و دانش و مهارت های زیادی دارید، این روحیه باعث شده تا اطرافیان قدر سواد و آگاهی شما را بدانند و از هرفرصتی برای بودن در کنارتان لذت ببرند، چنین شرایطی را مغتنم بدانید و دوستان تازه ای برای خودتان پیدا کنید. قصد انجام کار مهمی را دارید، اما زمان مناسبی را برای شروع این کار مهم انتخاب ننموده اید و اگر امروز این کار را انجام دهید، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد، در نتیجه بهتر است این کار را به آینده موکول کنید و قبل از انجام آن، یک بار دیگر تمام جوانب کار را با دقت بیشتری آنالیز نمایید. امروز قرار است یکی از دوستان قدیمی یا آشنایان نزدیک را ملاقات کنید، اما شرایط این ملاقات فراهم نمی شود و مجبور می شوید قرار ملاقات را به آینده موکول کنید.

امروز فردی به شما مراجعه می نماید و از شما درخواست یاری دارد، دست رد به سینه این فرد نزنید و هرکاری که از دست تان بر می آید را برای یاری به ایشان انجام دهید. امروز یکی از دوستان یا اعضای منزل به موفقیت چشمگیری دست پیدا می نماید و این موفقیت باعث می شود از اینکه با چنین فردی ارتباط دارید به خودتان افتخار کنید. ایده و فکری را در ذهن دارید و بر این باور هستید که این ایده بکر و نوآورانه است، اما پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه این ایده را با اطرافیان درمیان بگذارید، یک بار دیگر جوانب مختلف آن را آنالیز کنید و پس از سبک و سنگین کردن این ایده، به فکر مطرح کردن آن با دیگران باشید. روز شلوغی را در پیش دارید، اما به رغم کارهای زیادی که روی سرتان تلنبار شده است، فرصتی را پیدا می کنید تا وقتی را در کنار خانواده سپری نمایید. همسر یا عشق زندگی تان امروز بیش تر از همواره عاشق شده و شکوفه محبت در وجود ایشان جوانه زده است، در نتیجه عشقی بی مانند را تقدیم شما می نماید و شب روزی عاشقانه را در کنار هم سپری خواهید کرد.

تسلط کاملی بر زندگی شخصی تان ندارید و یکی از اعضای خانواده سکان زندگی تان را در دست گرفته و به جای شما تصمیم می گیرد، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و امروز به این فرد ثابت کنید که توانایی اداره کردن زندگی تان را دارید و هرگز به دیگران اجازه نمی دهید به جای شما تصمیم بگیرند. امروز مسئله ای بر سر راه شما قرار می گیرد و برای حل این مشکل به تنهایی کاری از دست تان بر نخواهد آمد، در چنین شرایطی از قلم نیاندازید که یک دست صدا ندارد و با درخواست یاری از اعضای خانواده یا دوستان نزدیک، این مشکل را از سر راه بردارید. امروز خبر مهم و فرخنده ای به دست شما می رسد این خبر نه تنها زمینه شادی و خرسندی شما و اهل منزل را فراهم می نماید، بلکه به لحاظ اقتصادی نیز این خبر از سود خوبی حکایت دارد که روانه حساب های بانکی تان خواهد شد. مسافرتی در راه دارید و اگر تا به امروز عاشق نشده اید در این سفر چشم تان به فردی می افتد و در نگاه اول عاشق وی خواهید شد. اجازه ندهید آتش این عشق خاکستر شود و به هرقیمتی که شده در ابراز عشق کوتاهی نکنید. انسان زحمت کش و پرکوششی هستید، اما کوشش های شما تا به امروز در نظر اطرافیان جلوه ننموده است و آن گونه که باید و شاید از شما قدردانی نشده است، امروز مزد زحمت های تان را خواهید گرفت و اطرافیان متوجه دستاوردهای شما در زندگی خواهند شد.

اصرار زیادی به انجام کارهای غیرضروری و پیش پاافتاده دارید و همواره کارهای معمولی را به کارهای بااهمیت اولویت می دهید. این شرایط شما را از همقطاران تان عقب انداخته است و دستاورد چندانی در زندگی ندارید، امروز زمان خوبی است که رویکرد واقع گرایانه ای به زندگی داشته باشید و به جای اینکه سرتان را به کارهای غیرضروری و پیش پاافتاده بند کنید، فرصت بیشتری به کارهای مهم ضروری بدهید و کار امروز را به فردا موکول نکنید. به لحاظ اقتصادی برنامه ای برای آینده ندارید و باری به هرجهت زندگی می کنید. اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند و امروز با همسر یا عشق زندگی تان صحبت کنید و از ایده های ایشان برای ترسیم برنامه ای اجرایی و سودآور بهره بگیرید. اهل یاری دریافت از تجربه های دیگران نیستید و تمایل دارید کارها را یکه و تنها انجام دهید، این شرایط به غیر از کندی و اشتباه در انجام کارها، چیزی به دنبال ندارد و از امروز تصمیم بگیرید قبل از انجام کارهای مهم، حتماً نظر اطرافیان را جویا شوید و به خاطر داشته باشید که همه چیز را همگان دانند. در محل کار یا منزل اشتباهی را انجام داده اید و امروز همکاران یا اعضای منزل متوجه این اشتباه می شوند، در نتیجه به جای اینکه از زیر بار این اشتباه شانه خالی کنید، مسئولیت انجام آن را بر عهده بگیرید و با درس دریافت از این اشتباه، سعی کنید در آینده چنین اشتباه هایی را مرتکب نشوید. مدت زیادی است که یکی از اموال ارزشمند خود را گم نموده اید و به هر دری زده اید این چیز را پیدا ننموده اید، امروز به صورت کاملاً اتفاقی این چیز را پیدا می کنید.

روز خوبی را به لحاظ اقتصادی شروع ننموده اید و پولی که مدتی پیش سرمایه نموده بودید به باد می رود، اما غم به دل خودتان راه ندهید و با کار و کوشش، در آینده جای خالی این پول از دست رفته را پُر کنید. از طرف دیگر از این ضرر درس بگیرید و در آینده دقت بیشتری برای سرمایه گذاری های تان انجام دهید. امروز مهمان ناخوانده ای به منزل شما می آید و از آنجایی که حال و حوصله چندانی ندارید، محتمل است که رفتار نامناسبی با این مهمان نداشته باشید، در نتیجه تا جایی که می توانید مواظب باشید که به این مهمان چیزی نگویید که به ایشان بر بخورد و شرط مهمان نوازی را به جا آورید. قولی به کسی داده اید اما از انجام این قول ناتوان هستید و امروز برای خلف وعده ای که انجام داده اید مجبور به عذرخواهی می شوید. این رویکرد را به خاطر داشته باشید و از امروز به بعد با خودتان تصمیم بگیرید همواره قول هایی بدهید که مطمئن هستید از انجام این قول ها بر می آیید. همسر یا عشق زندگی تان مدتی است که ساز مخالف می زند و قصد جدایی دارد، اجازه ندهید این شرایط بیشتر از این ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و دلیل چنین رفتار خصمانه ای را جویا شوید.

انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشا ده دارید، این روحیه شما را به فردی خیرخواه در میان اعضای خانواده و دوستان تبدیل نموده است و با ادامه این روحیه، به اطرافیان ثابت نمایید که از یاری به همنوعان خود دریغ ندارید. امروز پدر یا یکی از ریش سفید های فامیل نصیحتی را با شما در میان می گذارد، این نصیحت را در کار و زندگی خود به کار بگیرید و مطمئن باشید به پیشرفت چشمگیری دست پیدا خواهید کرد. امروز از صبح که از خواب بلند شده اید حال و حوصله کار ندارید و احساس می کنید زمان کند می گذرد. در چنین شرایطی مقداری به خودتان استراحت بدهید و با تفریح و وقت گذرانی با دوستان یا اعضای خانواده، خودتان را برای روزهای پرکار آینده آماده کنید. امروز یکی از آشنایان نزدیک که حساب زیادی روی ایشان باز نموده اید به شما پشت می نماید و کاری برخلاف وعده ای که به شما داده را انجام می دهد. از این شرایط ناراحت نشوید و حساب این فرد را از امروز از زندگی تان کوتاه کنید و اجازه ندهید بیش از این مایه ناراحتی شما را فراهم کند.

روز بسیار سختی را در پیش دارید و برای گذر از مسائلی که سر راه شما قرار می گیرد، به خوش بینی و شجاعت زیادی احتیاج دارید. امروز پول خوبی به دست شما می رسد، اما خرج های زندگی تان به اندازه ای است که این پول کفاف خرج ها را نمی دهد و چیزی برای پس انداز باقی نمی ماند. قرار است معامله یا قرارداد مهمی را امضا کنید اما روز خوبی برای عقد قرارداد انتخاب ننموده اید و بهتر است قراردهای کاری را به آینده موکول کنید. اهمیت زیادی به خانواده نمی دهید و وقت زیادی را در کنار آنها سپری نمی کنید، این روحیه اعضای خانواده را از شما ناراحت نموده، در نتیجه از امروز تصمیم بگیرید فرصت بیشتری را با اهل منزل سپری کنید و به آنها ثابت نمایید که از هر فرصتی برای بودن در کنار اهل منزل بهره می گیرید.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: برترین ها
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21335

به "فال روزانه 18، 11، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 18، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید