فعالیت دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی محدود می گردد

به گزارش شیوا مارکت، در راستای رعایت فاصله اجتماعی و کاهش تردد در دفاتر ict روستایی، فعالیت دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی تا بیست دوم فروردین ماه کاهش می یابد.

فعالیت دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی محدود می گردد

اکبر آسیایی زاده دبیر کانون دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، گفت: با توجه به اینکه به صورت میانگین 100 خانوار روزانه به دفاتر ict روستایی مراجعه می نمایند به جهت رعایت فاصله اجتماعی و کاهش تردد در دفاتر ict روستایی تا بیست دوم فروردین ماه فعالیت دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی محدود شده و با توجه به شرایط منطقه از یک روز تا حداکثر سه روز تعدیل می یابد.

وی گفت: در صورتی که شهرستان در شرایط قرمز باشد پیشنهاد می گردد با رعایت اصول بهداشتی حداکثر 1 روز در طول هفته سرویس ارایه گردد و در شهرستان هایی که شرایط آنها سفید است تا حداکثر 3 روز در طول هفته پیشنهاد می گردد.

ضدعفونی بسته های پستی روستا

آسیایی زاده تاکید نمود: گفتنی است ساعات و روزهای تعطیلی دفاتر ict روستایی می بایست به نحو احسن در روستا اطلاع رسانی گردد. برای خدماتی که امکان دورکاری وجود دارد دفاتر می توانند به وسیله سامانه روستایار به خدمات به صورت غیر حضوری به مردم روستا ارایه دهند و در هنگام دریافت یا توزیع مرسولات پستی روستا ضدعفونی به صورت کامل انجام گردد.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18156

به "فعالیت دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی محدود می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی محدود می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید