قابلیت App Multiplier چیست و چه امکانی را در اختیار کاربر می گذارد؟

به گزارش شیوا مارکت، App Multiplier یکی از برنامه های کاربردی هوآوی است. این برنامه به هوآوی کمک می کند تا بتواند موانع موجود در برنامه های اندروید را از بین ببرد و در نهایت منجر به توسعه یک اکوسیستم جدید با موضوع نیازمندی های کاربران شود.

قابلیت App Multiplier چیست و چه امکانی را در اختیار کاربر می گذارد؟

App Multiplier چیست؟

App Multiplier را باید یک قابلیت تقسیم صفحه نمایش درون برنامه ای هوآوی دانست که با حالت تقسیم صفحه استاندارد ارائه شده توسط اندروید، تفاوت زیادی دارد. این برنامه امکان نمایش دو پنجره از یک برنامه به صورت هم زمان و در کنار یکدیگر را فراهم می کند. این قابلیت موجب تغییر اساسی در تجربه کاری کاربران تبلت های اندروید خواهد شد.

حالت پرتره در سمت چپ نشان می دهد که چگونه گوشی های همراه به علت محدودیت در سایز نمایشگر، فقط یک برنامه را به صورت همزمان نمایش خواهند داد و App Multiplier در سمت راست نشان می دهد که چگونه امکان نمایش دو برنامه به صورت همزمان در تبلت ها و گوشی های انعطاف پذیر، امکان پذیر خواهد بود.

هوآوی از قابلیت تقسیم صفحه اصلی در ژوئن سال 2019 میلادی رونمایی کرد و کنار آن هم قابلیت تقسیم صفحه چند منظوره درون برنامه ای را برای شبکه های اجتماعی همانند WeChat ایجاد کرد. انتظار می رود که برنامه App Multiplier بتواند به زودی قابلیت تقسیم صفحه نمایش پیشرفته را برای برنامه های اداری و برنامه های مربوط به ویرایش اسناد هم فراهم کند و به این ترتیب، قلمرو جدیدی از عملکرد ها را در اختیار کاربران قرار دهد.

روش استفاده از App Multiplier برای توسعه دهندگان

هوآوی تمام تلاش خود را برای ساده سازی فرایند ادغام توسعه دهندگان انجام داده است و توسعه دهندگان می توانند از پیکربندی پیش فرض ارائه شده توسط هوآوی استفاده کنند.

جهت اجرای App Multiplier، باید حالت تقسیم صفحه پنجره دوتایی را در برنامه پیکربندی کرد. شما می توانید با مراجعه به پروتکل EasyGo Huawei در راهنمای توسعه، حالت تقسیم صفحه را انتخاب کنید. در صورتی که تنظیمات انعطاف پذیری را ترجیح می دهید، می توانید حالت تقسیم صفحه یا حالت تمام صفحه را در صورت لزوم انتخاب کنید.

تا به امروز از App Multiplier در بیشتر از 150 برنامه استفاده شده و توسعه دهندگان می توانند از این قابلیت برای بهینه سازی تجربه کاربران در دستگاه های مجهز به نمایشگر بزرگ، آن هم با حداقل هزینه استفاده کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 26 اسفند 1399 بروزرسانی: 26 اسفند 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 28074

به "قابلیت App Multiplier چیست و چه امکانی را در اختیار کاربر می گذارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت App Multiplier چیست و چه امکانی را در اختیار کاربر می گذارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید