قدرت بدنی تان را با این توپ بسنجید!

به گزارش شیوا مارکت، توپ سلیکونی SQUEGG، با بهره گیری از سنسورهای هوشمند، سطح استرس کاربران را کاهش داده و همزمان قدرت عضلات دست را نیز تقویت می کند.

قدرت بدنی تان را با این توپ بسنجید!

سنسورهای هوشمند این فناوری سبک وزن و قابل حمل، سطوح استرس کاربران را در فشارهای وارده شناسایی کرده و اطلاعات و داده های ثبت شده را از طریق یک اپلیکیشن به تلفن همراه کاربران ارسال می کند. تنها کافی است کاربران این توپ 66 گرمی را در دست گرفته و آن را فشار دهند. به محض فشار وارد شده میزان استرس فرد آنالیز شده و اطلاعات آن ثبت می شود. کاربران باید اپلیکیشن این فناوری جالب توجه را از اپ استور و گوگل پلی دانلود کرده و از طریق تلفن همراه خود با سیستم عامل های (Androidو Ios) میزان فشار وارده ناشی از قدرت بدنی خود را اندازه گیری کنند. کاربران از طریق اپلیکیشن اختصاصی این فناوری می توانند پیشرفت قدرت بدنی خود را در مدتی معین اندازه گیری کرده و ضمن کاهش استرس، خود را برای افزایش تقویت عضلات مچ دست آماده کنند. این سیستم با ثبت اطلاعات و داده های مرتبط با قدرت بدنی، امکان پیگیری پیشرفت های دوره ای را برای کاربران فراهم کرده و به صورت نمودار در اختیار کاربر قرار می دهد. کاربران با مراجعه به اطلاعات ثبت شده می توانند از نتیجه تمرین های روزانه خود آگاه شده و خود را برای افزایش قدرت بدنی و کاهش میزان استرس آماده کنند.

این توپ هوشمند بسیار سبک وزن طراحی شده است تا کاربران بدون هیچ دغدغه ای آن را در کیف یا جیب خود قرار داده و آن را به سهولت حمل کنند. کاربران در استفاده از این سیستم هیچ محدودیتی نداشته و می توانند لحظاتی که در کنار دوستان و اعضای خانواده خود بوده یا حتی در مسافرت، آن را در دست گرفته و در هر لحظه و مکانی میزان قدرت بدنی خود را اندازه گیری کرده و با ادامه این روند سطوح استرس خود را کاهش دهند. این سیستم به کمک یک باتری فعال است که با هر بار شارژ شدن، دو روز عمر مفید می کند. توپ سیلیکونی SQUEGG در حال حاضر در سایت کیک استارتر با قیمت 35 دلار پیش فروش می شود. پیش بینی شده است این فناوری تا فوریه 2019 به بازارهای جهانی عرضه شود.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 9972

به "قدرت بدنی تان را با این توپ بسنجید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدرت بدنی تان را با این توپ بسنجید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید