روانشناسی

دوستِ پوست خود باشید

پوست هم مانند دیگر ارگان های بدن به رسیدگی نیازمند است. شاید واژه ی غذا دادن به پوست برای تان کمی غریبه باشد اما باید این واژه را در فکر تان نهادینه کنید و یاد بگیرید که پوستی زیبا و سالم برای اینکه بتواند به زیبایی چهره

22 مهر 1400

خواب چیست و چه اثری بر بدن دارد؟

سال هاست که دانشمندان در پی یافتن پاسخ این سؤال هستند، اما پس از این همه آنالیز باید گفت که هنوز هم واقعاً پاسخ آن را نمی دانیم. خواب یکی از پایه های بقای حیوانات و انسان هاست. انسان ها، حیوانات پستاندار، پرندگان،

19 مهر 1400

پوشش 100 درصدی اسکان دانشجویان دختر در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت بهداشت، دکتر بهروز دادخواه با بیان این مطلب، اضافه کرد: تنها 67 نفر از دانشجویان پسر مشکل اسکان دارند که اسکان آنها به زودی مرتفع می گردد.

10 مهر 1400

سرطان انتها زندگی نیست

متخصص بیماری های خونی و رئیس بخش پیوند مغز استخوان بیمارستان آیت ا... طالقانی در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ضمن ابراز تأسف از پخش فیلم ها و سریال های تلویزیونی با مضامین سرطان که این بیماری را انتها زندگی نشان می دهند،...

10 مهر 1400

کنکور 98، سهم تفریح برای حضور در بزرگترین ماراتن علمی کشور

یکی از رمز های موفقیت در کنکور داشتن برنامه ریزی مناسب برای تفریح، استراحت و مطالعه و رعایت توازن در این 3 مقوله است.

10 مهر 1400

چرا این قدر حواس پرت شده ایم؟ چه باید کنیم؟

روزنامه خراسان - تینا امیری: زیر گاز رو خاموش کردم؟ بازم که کلیدام رو جا گذاشتم! ببخشید که یادم رفت بهتون زنگ بزنم و... چرا ما این قدر حواس پرت شدیم و چه کنیم؟

10 مهر 1400

والدین مطلقه ای که قصد ازدواج مجدد دارند، بخوانند

مشاور رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ایران در حوزه سلامت گفت: بدترین سن پذیرش ازدواج مجدد والدین برای فرزندان دوران نوجوانی است که البته نوع رفتار و نحوه برخورد همسر جدید والدین با فرزند در پذیرش تفکر فرزند خانواده بی تاثیر نیست.

10 مهر 1400

8 نوع سردرد و چگونگی رفع آن ها

سردرد از آن دردهایی است که تقریباً همه ما آن را تجربه کرده ایم. این درد وقتی خفیف باشد با یک مسکن ساده و کمی استراحت برطرف می شود؛ اما اگر شدید یا غیرمعمول باشد، ممکن است نیاز به مراقبت فوری داشته باشد و ممکن است پای مشکل بزرگ تری در میان باشد.

10 مهر 1400

دیدار استقلال و پرسپولیس مساوی می شود، داور اشتباهی اخراجم کرد

ستار همدانی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص دیدار امروز استقلال برابر پرسپولیس گفت: دو تیم در شرایطی به مصاف هم می روند که تا حدودی وضعیت مشابه دارند. تفکرات فنی هر دو تیم خصوصا استقلال عوض شده و هر دو تیم هدفشان نباختن در این دیدار است و به همین دلیل فکر...

10 مهر 1400

اگر احساس می کنید زشت هستید، بخوانید

خبرنگاران: بار ها به شما گفته اند که زشت هستید، و چه زن ها و چه مرد ها حداقل از نظر ظاهری جذب تان نمی شوند. چه می شود کرد؟ ژنتیک کار خودش را کرده است و البته خوشایند نیست. اما چیزی که باید بدانید این است که دنیا به آخر نرسیده است!

10 مهر 1400

ملی پوشان ایران برابر آلمان به برتری رسیدند، تیم ملی والیبال در لیگ ملت ها دهم شد

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدارش در لیگ ملت های والیبال 2018 به مصاف آلمان رفت و 3 بر 2 به برتری رسید.

10 مهر 1400

کورتوا: وقتی با قد دومتری ام جلو بکشم، حریف را مضطرب می کنم

سنگربان بلژیکی تیم فوتبال رئال مادرید درباره حرکت نجات بخشش در تساوی خارج از خانه کهکشانی ها مقابل والنسیا شرح داد.

10 مهر 1400

ارسال یاری های صندوق بازنشستگی کشوری به مناطق سیل زده جنوب شرق

در اجرای مصوبات ستاد ویژه یاری های واحدهای ستادی، سازمان ها، صندوق ها و شرکت های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یاریهای اقتصادی و کالایی صندوق بازنشستگی کشوری به مناطق آسیب دیده از سیل در استان های جنوب شرق کشور ارسال شد.

10 مهر 1400

فغان پور: نامه فیفا را مستدل پاسخ دادیم، دلیلی بر تغییر زمان انتخابات نیست

مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: اگر انتخابات فدراسیون در تاریخ مقرر برگزار نشود باید دنبال دلایلی غیر از نامه فیفا باشیم.

10 مهر 1400

800 هیئت علمی و کادر درمانی دانشگاه آزاد با سامانه 4030 همکاری می نمایند، 180 دانشجوی پرستاری، نیروی جهادی مراکز درمانی

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد درباره همکاری اعضای دانشگاه با سامانه 4030 وزارت بهداشت و یاری های جهادی 180 دانشجوی سال آخر پرستاری در مراکز درمانی دولتی شرح داد.

10 مهر 1400

خبرنگاران زنان شاغل و بار مضاعف روانی و نقشی

تهران- خبرنگاران- زنان شاغل در سراسر دنیا با مسائل و در واقع بار مضاعفی روبرو می شوند که در بسیاری موارد باعث فرسایش آن ها می گردد.

10 مهر 1400

جدیدترین سیستم نظارت بر کارمندان

این سیستم قادر به تشخیص کارمندان با عملکرد مناسب و ضعیف است. تیمی که مسئول توسعه آن بوده اند طی یک سال به آنالیز عملکرد 750 کارمند آمریکایی پرداختند، و در نهایت معین شد برنامه قادر به تشخیص عملکرد کارمندان با دقت 80 درصد است.

10 مهر 1400
10 مهر 1400

ورمزیار: ساکت بودن استراماچونی خیلی هم خوب نیست، دیدار با نفت مسجدسلیمان سخت ترین بازی فصل است

مربی پیشین استقلال گفت: پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان می تواند ورق را برای استقلال برگرداند و از لحاظ روحی و روانی به تیم پیش از دربی انرژی بدهد.

10 مهر 1400

فارس من، تطابق پذیرش دانشجو با احتیاج بازار؛ دغدغه ای که تحقق آن به برطرف مسائل اشتغال می انجامد

دانشجویان کشورمان دغدغه تطابق پذیرش دانشجو با احتیاج بازار را مطرح می نمایند که اتفاقا همین دغدغه در مسؤولان کشور نیز وجود دارد و با اجرای طرح هایی در حال پیگیری است.

10 مهر 1400
تعداد: (272)