قرارداد بازیکن خارجی تراکتورسازی فسخ شد

به گزارش شیوا مارکت، هری فوریستر، هافبک 28 ساله تیم فوتبال تراکتورسازی قرارداد خود با این تیم تبریزی را فسخ کرد.

قرارداد بازیکن خارجی تراکتورسازی فسخ شد

به گزارش ، هری فوریستر، هافبک 28 ساله انگلستانی در فصل جابجایی تابستانی به تراکتورسازی پیوست، پس از این انتقال به یکباره توشاک سرمربی وقت تراکتورسازی تبریز، این بازیکن را در لیست مازاد قرار داد تا مسئولان تراکتور با توافقی که با این بازیکن و تیم ماشین سازی داشتند، فوریستر را به این تیم انتقال دهند، اما بعد از رفتن این بازیکن به ماشین سازی به یکباره او از دید همه پنهان شد و تا به امروز هم به تبریز بازنگشته است. باشگاه ماشین سازی چندی پیش قرارداد فوریستر هافبک طراح خود را در سکوت خبری فسخ کرد.

این اتفاق در حالی رخ داد که باشگاه ماشین سازی اعلام نموده بود، قرار است از فوریستر شکایت کند، چرا که این بازیکن هیچ وقت در تمرینات این تیم تبریزی حاضر نشده است.

انتقال به ماشین سازی، کلید خاتمه حضور فوریستر در تبریز را زد. او که چندان از این انتقال راضی نبود، پس از آنکه متوجه شرایط تیم ماشین سازی شد، ترجیح داد که به کشورش بازگردد.

البته شایعاتی مبنی بر توافق او با یک تیم دیگر نیز چند ماه پیش مطرح شد تا کاملا معین گردد این بازیکن قصد بازگشت به تبریز را ندارد.

در حال حاضر فوریستر دیگر بازیکن ماشین سازی نیست و می تواند با تیم دیگری قرارداد امضا کند. در چنین شرایطی، اما موضوعی که کمی عجیب به نظر می رسد، رسانه ای نشدن فسخ قرارداد این بازیکن است.

هری فوریستر با قراردادی 2 ساله به عضویت تیم تراکتورسازی درآمده بود و پس از انتقال به ماشین سازی نیز قرار بود، او به مدت 2 سال در تیم دیگر شهر تبریز بازی کند.

مبلغ قرارداد این بازیکن اهل انگلستان با تراکتورسازی تبریز در سایت ترانسفر مارکت 300 هزار یورو اعلام شده است.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2663

به "قرارداد بازیکن خارجی تراکتورسازی فسخ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد بازیکن خارجی تراکتورسازی فسخ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید