قلعه نویی: روز بازی با پرسپولیس، دلم برای خودم سوخت

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید در بازی برابر پرسپولیس به خاطر حواشی پیش آمده، دلش هم برای خودش و هم طرفداران سپاهان سوخت.

قلعه نویی: روز بازی با پرسپولیس، دلم برای خودم سوخت

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی اظهار کرد: بازی سختی داریم. حساس ترین بازی ما در لیگ این بازی است. شرایط در جدول طوری است که این بازی برای ما از فینال هم فینال تر است چون اگر بتوانیم این بازی را ببریم تقریباً سهمیه آسیایی ما معلوم می گردد و از طرفی شانس ما برای قهرمانی بیشتر می گردد.

او ادامه داد: من به بازیکنانم افتخار می کنم. 20 سال است که مربی گری می کنم. رفتارهایی که با این تیم شده با هیچ تیم دیگری نشده است. البته دلیلش را هم می دانم. دلیلش امیر قلعه نویی است. روز آدینه دلم هم برای خودم سوخت و هم برای طرفدارانمان. بازیکنان ما در زمین ایثار می کردند. امیدوارم فوتبال ما به سمتی برود که این افکار کثیف و آلوده که از 10 سال پیش آغاز شده است و آدم هایی که جز منفورهای جامعه هستند، از جامعه کنار گذاشته شوند که البته کنار گذاشته شده اند اما هنوز به جامعه فوتبال آسیب می زنند.

قلعه نویی با بیان اینکه باید به سمتی برویم که از فوتبال لذت ببریم اظهار کرد: شما بازی دیشب بارسلونا و لیورپول را دیدید. بازی تمام شد و خداحافظ. ولی اینجا از سه روز قبل تهدید می نمایند، فیلم می گذارند، می گویند به استادیوم نیایید. جالب اینجاست کسی با آن ها برخورد نمی کند. حالا کافی است قلعه نویی یک کاری بکند. دیگر بهانه ای نداشتند، گفتند چرا کنفرانس خبری نرفته ام. این همه دیگر همکاران ما به کنفرانس نمی روند، حالا که به قلعه نویی رسیده اند این حرف ها را مطرح کردند. البته من می دانستم. اگر در خصوص من عدالت رعایت بگردد باید تعجب کرد. من این چیزها را در این 7 ساله زیاد دیده ام.

او درباره بازی با ماشین سازی هم گفت: ماشین سازی تیم بسیار خوبی است. آن ها می خواهند لایه های دفاعی را به وجود بیاورند و چشم به ضد حمله دارند. ما هم در نیم فصل دوم یکی از بهترین تیم ها بودیم ولی به حداقل لیاقت مان نرسیدیم. امیدوارم با یک بازی خوب و منطقی 3 امتیاز را بگیریم تا به آن شرایطی که گفتم برسیم.

قلعه نویی ضمن تشکر از مدیران کارخانه سپاهان، باشگاه و بازیکنانش اعلام کرد: من یک سال بسیار خوب را در اینجا داشتم. شاید بهترین سال دوران مربی گری من اینجا بوده است. من ممنون مردم اصفهان هستم چون به من خیلی محبت داشتند. من نتوانستم آن چیزی را که در شأن این عزیزان بوده انجام دهم. هرچند تیم را در شرایطی گرفتیم که خوب نبودیم. در برنامه ریزی ما باید دو سال بعد به اینجا می رسیدیم ولی باز هم اعتقاد دارم لیاقت مردم اصفهان خیلی بیشتر از این حرف هاست.

سرمربی سپاهان در خصوص محرومیت سیاوش یزدانی هم گفت: به خاطر صحبت های یزدانی ما خودمان با او برخورد کردیم. او فردای بعد از بازی مصاحبه کرد و خودش هم پشیمان بود ولی اگر مربی او قلعه نویی نبود فقط به او یک تذکر می دادند و یک تعلیق. البته کار یزدانی خوب نبود. آن ها مشکلشان من هستم. ما توقع داشتیم یزدانی را با یک تذکر و یک تعلیق روبرو نمایند. اگر من نبودم صد درصد همین می شد. خالد شفیعی به بازی فردا می رسد. ما فقط یزدانی که محروم است و کومان که مصدوم است را در اختیار نداریم.

او در خصوص این فصل لیگ برتر هم اضافه نمود: 10 سال که یکسری از آدم ها در فوتبال هستند که برای فوتبال نیستند. آن ها باعث شدند افکار کثیفی در فوتبال حاکم گردد. آن ها از جاهای دیگر آمده اند. فوتبال راه خودش را ادامه می دهد. جا دارد از سازمان لیگ تشکر کنیم. آن ها کوشش می نمایند اما به خاطر جام ملت ها لیگ را دو ماه تعطیل کردند. همین موضوع به لیگ ما و نمایندگان ما در آسیا ضربه زد. اگر این تعطیلی ها نبود کیفیت لیگ ما بالاتر می رفت.

قلعه نویی در خصوص علی دایی هم اظهار کرد: من به اتفاقات درون باشگاه سایپا کاری ندارم اما دایی سرمایه بین المللی فوتبال ماست. او آدم بزرگی است. در جهان از کسانی که اعتبار بین المللی دارند به خوبی حفاظت می نمایند. این رفتن و آمدن ها در همه تیم های جهان وجود دارد. در فوتبال ایران این گونه است که برد برای بازیکن است اما باخت برای مربی.

tafatton.ir: تفطن: گردشگری، تور لحظه آخری ارزان قیمت، بلیط، ویزا، هتل

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5552

به "قلعه نویی: روز بازی با پرسپولیس، دلم برای خودم سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: روز بازی با پرسپولیس، دلم برای خودم سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید