قلعه نویی گزینه سوم تیم ملی بود، با مورینیو و بلان مذاکره شد!

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگار مهر، مازیار ناظمی درباره دلایل انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران و رد صلاحیت علی دایی از سوی وزارت ورزش گفت: درباره آقایی دایی اصلاً از این بحث ها نبود. در واقع فدراسیون فوتبال تمایلی به کار با آقای دایی نداشت و انتخابش به ترتیب اولویت برانکو ایوانکوویچ، دراگان اسکوچیچ و امیر قلعه نویی بود. قلعه نویی که به دلایلی نیامد و برانکو هم به کشور دیگری رفت. برای همین اسکوچیچ انتخاب شد. هرچیزی که رخ داده با نظر فدراسیون فوتبال بوده است.

قلعه نویی گزینه سوم تیم ملی بود، با مورینیو و بلان مذاکره شد!

سخنگوی وزارت ورزش درباره اینکه بعد از جدایی کارلوس کی روش از مربیانی مثل زیدان، مورینیو و کلینزمان به عنوان گزینه های جانشینی وی یاد کرده بود، تاکید کرد: چیزهایی که من گفتم روایت دوستانمان در فدراسیون فوتبال بود. در جریان جام ملت های آسیا با مورینیو که مفسر یک شبکه تلویزیونی (بین اسپورت قطر) بود، مذاکره شد. با کلینزمان و زیدان هم صحبت شده بود. بازهم می گویم اینها روایت دوستانمان در فدراسیون است و تخیلات من نبوده است.

ناظمی اضافه نمود: کی روش مربی خوبی بود و باید بهترین ها را به جای او انتخاب می کردیم. با لوران بلان و اروه رنار هم صحبت شد. به هر حال مذاکره طبیعی است. چرا فکر می کنیم در شان ما نیست با زیدان مذاکره کنیم؟

وی درباره اینکه چرا یکباره فدراسیون از زیدان و مورینیو به اسکوچیچ رسید، گفت: ممکن است گزینه های مدنظر فدراسیون، پیشنهاد را نپذیرفته بودند. مذاکره با رنار جدی بود و بلان هم قبول نکرد بیاید. درباره اسکوچیچ هم دیگر به گذشته بر نگردیم. به نظرم اسکوچیچ نسبت به خیلی از کسانی که اسمشان برای تیم ملی مطرح بوده، ناموفق نیست.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16415

به "قلعه نویی گزینه سوم تیم ملی بود، با مورینیو و بلان مذاکره شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی گزینه سوم تیم ملی بود، با مورینیو و بلان مذاکره شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید