قوچان نژاد: هنوز از نظر هماهنگی مشکل داریم، موسوی به زمان احتیاج دارد

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم والیبال پیغام مشهد گفت: ما نمی خواهیم که موسوی اذیت گردد و به همین خاطر به او زمان داده ایم تا به آمادگی بدنی و هماهنگی با تیم برسد.

قوچان نژاد: هنوز از نظر هماهنگی مشکل داریم، موسوی به زمان احتیاج دارد

جبار قوچان نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل شهرداری ورامین در هفته دوم لیگ برتر والیبال گفت: بازی بسیار سنگینی بود. ما مقابل تیمی به میدان رفتیم که حدود 70 روز دوران آماده سازی را پشت سر گذاشته بود، بازی های تدارکاتی متعددی داشته است و بازیکنان ملی پوش و آماده زیادی را در اختیار دارد.

سرمربی تیم والیبال پیغام مشهد ادامه داد: ما با بررسی توانستیم پوریا فیاضی و آرش کشاورزی را از روند بازی خارج کنیم، ولی بازیکنان ذخیره تیم شهرداری ورامین طوری بازی کردند که ما ترجیح می دادیم فیاضی و کشاورزی دوباره به زمین برگردند. تقابل با چنین تیم پرمهره و قدرتمندی بسیار سخت بود.

او در مورد عملکرد شاگردانش گفت: هنوز به شرایط ایده آل آمادگی نرسیدیم و احتیاج به زمان داریم. خوشبختانه توانستیم در بازی مقابل ورامین، شرایط خوبی را رقم بزنیم و با حمایت تماشاگران و همت بازیکنان به پیروزی برسیم. با این حال از نظر هماهنگی همچنان مشکل داریم.

قوچان نژاد در مورد وضعیت سیدمحمد موسوی، مدافع وسط ملی پوش تیمش گفت: سید مدت زیادی مصدوم بوده و بعد از بازی های ملی هم تمرینات پرفشاری نداشته است. ما نمی خواهیم که او اذیت گردد و به همین خاطر به او زمان داده ایم تا به آمادگی بدنی مطلوب و هماهنگی با تیم برسد.

سرمربی تیم والیبال پیغام به بازی بعدی تیمش مقابل خاتم اردکان اشاره نمود: بخشی از ملی پوشان والیبال ایران در اردکان هستند. این تیم بازیکنان آماده ای دارد و ما روز سختی مقابل خاتم در خانه این تیم خواهیم داشت.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1410

به "قوچان نژاد: هنوز از نظر هماهنگی مشکل داریم، موسوی به زمان احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوچان نژاد: هنوز از نظر هماهنگی مشکل داریم، موسوی به زمان احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید