محرمی: باید مجسمه برانکو را بسازند

به گزارش شیوا مارکت، مجتبی محرمی می توانست همین حالا راهنمایی بهترین تیم های ایران را بر عهده بگیرد، مدت هاست خانه نشینی را تجربه می نماید و حتی از فضای فوتبال هم دور افتاده است.

محرمی: باید مجسمه برانکو را بسازند

به گزارش ، را طرفداران قدیمی فوتبال به خوبی به یاد می آورند. یک بازیکن فوق العاده با استعدادی عجیب و ذاتی برای درخشیدن در زمین بازی. البته او استعداد حاشیه سازی هم داشت و در کنار فوتبال همواره حواشی آزارش میداد تا جایی که فوتبال را به خاطر این مسائل کنار گذاشته و حالا دیگر یک حاشیه نشین است. کسی که می توانست همین حالا راهنمایی بهترین تیم های ایران را بر عهده بگیرد، مدت هاست خانه نشینی را تجربه می نماید و حتی از فضای فوتبال هم دور افتاده است.

محرمی در ابتدای حرف هایش می گوید: من انتظاری از هیچکسی ندارم. در تمام زندگیم به خیلی ها یاری کردم. خیلی ها هم هوایم را داشتند و دیگر از کسی انتظاری ندارم، چون همواره با عزتم زندگی کردم و حالا هم دوست ندارم این عزت را از دست بدهم. همین که از فوتبال دور باشیم و دوستان ما را نبینند و یا کمتر ببینند خدا را شکر می کنیم.

هافبک و مدافع پیشین سرخ ها ادامه داد: وقتی پرسپولیس را در این شرایط می بینم خیلی راضی می شوم. فقط 9 هفته تا سرانجام فصل مانده و پرسپولیس 10 امتیاز از همه تیم ها بیشتر دارد. این موضوع نشان می دهد تیم شان چقدر قدرتمند است. من فکر می کنم حق واقعی بچه ها قهرمانی بود، چون در این فصل خیلی جنگیدند تا به حق خودشان برسند. از این به بعد، آن ها فقط سه بازی دیگر را ببرند، کار تمام است و قهرمانی را به دست می آورند. انشاا... این طور باشد و دل مردم شاد گردد. من برای پرسپولیس بازی نموده ام و می دانم هیچ چیز به اندازه قهرمانی، دل مردم را گرم نمی نماید.

محرمی در مورد عملکرد و کیفیت سرمربی پرسپولیس گفت: از یحیی گل محمدی به صورت کافی شناخت دارم و می دانم هم مربی خوبی است و هم پسر خوبی. او می تواند چند سال در پرسپولیس بماند و راهنمایی این تیم را بر عهده بگیرد، چون واقعا شایستگی این اتفاق را دارد. یحیی توانایی و پتانسیل بالایی دارد و بدون شک یکی از بهترین مربیان نسل جدید است. من برایش آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم هرگز از راهنمایی تیم ناامید نگردد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس سپس به ماجرا های عجیب مدیریت این باشگاه پرداخت و اضافه نمود: متاسفانه ما هم که برای پرسپولیس این همه سال بازی کردیم در مورد برخی اتفاقات اطراف این باشگاه چیزی سر در نمی آوریم؛ آن وقت چه انتظاری دارید رسانه ها یا طرفداران از این ماجرا ها سر در بیاورند. حتی کسی نمی تواند پیش بینی کند که چه اتفاقاتی در این باشگاه در آینده رخ می دهد. مثلا نمی دانیم برخی قرارداد ها که خودشان در موردش حرف می زنند، از کجا می آید و چه می گردد. برخی آدم ها چطور در باشگاه پست می گیرند و در نهایت خروجی عملکردشان چیست.

او اضافه نمود: یکی از همین قرارداد ها متعلق به آنتونی استوکس است. چه کسی قرارداد این بازیکن را بست و در نهایت چه شد؟ پولی که حق پیشکسوتان باشگاه یا بازیکنان الان تیم یا اصلا استعداد های جوان است را دو دستی به آقای استوکس دادند تا برود و با آن پول در امارات و اروپا گشت و گذار کند. الان یک نفر بپرسد چرا باشگاه روی این بازیکن سرمایه گذاری کرد؟ بعد تکلیفش چه می گردد؟ حتی می ترسم استوکس در فیفا باشگاه پرسپولیس را محکوم کند و علیه این باشگاه حکم بگیرد که در آن صورت همه پیش بینی ها خراب خواهد شد. یک نفر نیست که در مورد این قرارداد توضیحی بدهد.

مجتبی محرمی حرف هایش را با این جملات تمام کرد: شاید به زعم برخی، ما پیشکسوتان هیچ تأثیری در مسائل مختلف نداشته باشیم، اما همواره خودمان را پشت پرسپولیس می دانیم و این باشگاه را خانه خود تلقی می کنیم. هرچند مدیران پرسپولیس هوای قدیمی ها را ندارند، اما مهم نیست؛ چون همواره همین طور بوده است. فقط امیدواریم این باشگاه دوباره قهرمان گردد تا همه از فوتبال لذت ببرند.

مجتبی محرمی در مورد پرونده شکایت برانکو می گوید: در مورد ماجرای برانکو ایوانکوویچ نمی دانم باشگاه چطور می خواهد وارد عمل گردد و چه واکنشی نشان بدهد، اما تا جایی که می دانم این مربی برای پرسپولیس زحمات زیادی کشید. باشگاه نه تنها باید پولی که طلب واقعی مربی است را پرداخت کند بلکه باید مجسمه اش را هم بسازد. هواداری نیست که از دیدن مجسمه برانکو ناراحت گردد و همه از این راضی خواهند شد. می دانید اگر این کار انجام می شد، چه تاثیر مهمی برای باشگاه پرسپولیس داشت. برانکو نتایج بسیار خوبی در پرسپولیس گرفته از این رو حقش است که مورد تقدیر و تمجید قرار بگیرد نه این که از او شکایت نمایند.

منبع: روزنامه جام جم

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21221

به "محرمی: باید مجسمه برانکو را بسازند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرمی: باید مجسمه برانکو را بسازند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید