محمود فکری: خانه ام را می فروشم تا به خانه ام بیایم

به گزارش شیوا مارکت، خبرگزاری خبرنگاران- محمود فکری سرمربی مستعفی نساجی مازندران، در مورد آخرین جلسه با هیات مدیره باشگاه استقلال صحبت های جدیدی عنوان نمود.

محمود فکری: خانه ام را می فروشم تا به خانه ام بیایم

جهت دریافت خدمات پتینه چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، محمود فکری بعد از خروج از باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران در خصوص نشستی که با مسئولان باشگاه استقلال برگزار کرد، گفت:

شب گذشته از سرمربیگری نساجی مازندران استعفا کردم و نامه فسخ قراردادم را از سازمان لیگ گرفتم. مذاکراتم با استقلال هنوز به نتیجه نرسیده و قرار شده عصر امروز دوباره جلسه ای داشته باشیم، هر چند که از نظر من مسئله ای نیست.

فکری در خصوص درخواست 7 میلیاردی باشگاه نساجی مازندران برای صدور رضایت نامه اش توضیح داد:

با مدیران نساجی بحث رفاقت داشتم. زمانی که خواستم به نساجی بیایم، اصلا قراردادم را نخواندم و روی رفاقت امضا کردم. بعدها متوجه شدم که بندی در قراردادم گذاشته اند که اگر تیمی فکری را بخواهد، باید پنج برابر قراردادم غرامت بدهم. بارها گفته بودم که نسخه ای از قراردادم را بدهید، اما این کار را نمی کردند. پیش از بازی با استقلال به کنفرانس خبری رفتم و آنجا از سازمان لیگ نسخه ای از قراردادم را گرفتم و متوجه شدم چنین لطفی در حق من نموده اند.

سرمربی مستعفی تیم فوتبال نساجی مازندران در پاسخ به این سؤال که بیشتر مدیران نساجی، استقلالی هستند و چرا مانع این انتقال شدند، گفت:

ما استقلالی ها می گوییم که استقلالی هستیم، اما جایی برسد نه هوای استقلال را داریم و نه دوست داریم این تیم نتیجه بگیرد. ما سال ها نان و نمک خورده بودیم و به خاطر رفاقت قراردادم را امضا کردم. پای این رفاقت ایستادم، اما اشتباه کردم، چون اعتماد نموده بودم. اگر بندی در قراردادم بود که در خیابان طالقانی قائمشهر اعدامم نمایند، الان می توانستند این کار را انجام دهند!

محمود فکری گفت:

متاسفانه از آقای نظری جویباری هم سوء استفاده کردند. اصلا بحث آوردن نظری جویباری این بود که از بحث دفتر او و منابع اقتصادی اش سوء استفاده نمایند و بعد از جابجایی ایشان را کنار بگذارند و همین هم شد. فضایی به وجود آوردند که کسی که به نساجی در بستن تیم یاری کرد، الان در قائمشهر به او حمله و فحاشی می گردد. تقصیر مدیریت تیم است که چنین فضایی را به وجود آورده است.

سرمربی مستعفی نساجی اضافه کرد:

من تاوان رفاقتم را باید بدهم، باشگاه استقال نباید هزینه ای کند. اگر هم شده خانه ام را می فروشم تا پول رضایت نامه ام را بدهم. من استعفا داده ام و دیگر مربی نساجی نیستم.

محمود فکری گفت:

نساجی یکی از گزینه های سقوط بود. من نمی خواهم از خودم تعریف کنم، قبل از این که بیایم نساجی در منطقه سقوط بود. اگر نمی آمدم شک نکنید نساجی سقوط می کرد! امروز نساجی لیگ یکی بود، شک نکیند. همین کادر مدیریت و پشتیابنی قبل از من هم بود، چرا نتیجه نمی گرفتند؟ من اتفاقا برای بازیکنان دعای خیر داشتم و برای آنها آرزوی موفقیت کردم.

فکری اضافه کرد:

اگر به من یک کلمه به می گفتند آقای فکری اگر بارسلونا هم تو را خواست، نرو و صحبت نکن، من روی حرفم می ایستادم و صحبت نمی کردم اما خودشان گفتند اگر قرار باشد به استقلال بروی به تو یاری می کنیم و حتی به مدیریت این باشگاه نیز می گوییم کار تو خوب است، نه اینکه امروز 7 میلیارد تومان برای رضایت نامه ام بخواهند! اگر قرار باشد این پول را بگیرند، چه یاریی نموده اند؟ اگر قرار بود مثلا به ذوب آهن بروم، چقدر می خواستند؟

فکری گفت:

علی امیری، مدیرعامل باشگاه نساجی در جریان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا احمد سعادتمند، مدیرعامل قبلی استقلال را دید و به او گفت که اگر با فکری به جمع بندی رسیدید، به ما نگویید و با او قرارداد ببندید و پس از آن با هم صحبت می کنیم. خودشان گفتند با استقلال مذاکره کن. یا من را سیاه می کردند یا واقعیت داشت!

فکری در رابطه با ناراحتی بازیکنان از عدم برگزاری تمرینات توضیح داد:

استقلال زمان را از دست داده، اما مسئله ای نیست و اگر تا عصر بحث من با استقلال به جمع بندی برسد، از فردا تمرینات استقلال رسما آغاز خواهد شد.

سرمربی مستعفی نساجی در خصوص آخرین شرایط قراردادش با این تیم و این که ممکن است مسئولان این باشگاه از او شکایت نمایند، گفت:

اشکالی ندارد و حقشان است شکایت نمایند. من قراردادم را فسخ نموده ام و با توجه به رفاقتی که کردم، باید تاوانش را بدهم. در بحث فسخ قرارداد یک طرفه مربیان مسئله ای وجود ندارد. بندی که در قراردادم بوده، بدون اجازه من بود. بارها گفتم این بند را بردارید، اما گفتند ما دوست هستیم و مسئله ای وجود ندارد؛ ما استقلالی هستیم و اگر قرار است به این تیم بروی، مسئله ای نیست و همکاری می کنیم، اما این کار را نکردند. با توجه به بحث فسخ قراردادم، شاید جریمه شوم، اما محرومیتی در کار نیست.

فکری درباره شرایط این روزهای باشگاه استقلال و جذب بازیکنان جدید گفت:

برای خریدهای جدید مشورتی با من نشده است. استقلال بازیکنان خوبی دارد و بازیکنان جذب شده هم خوب هستند. از این بابت مسئله ای نداریم. بازیکنانی که جذب استقلال شدند، مورد پسند تیم ها هستند. شادمان می شوم با این بازیکنانی که هستند و جذب شده اند، کار کنم.

فکری در خصوص کادرفنی اش در استقلال گفت:

وارد جزییات نشدیم، فعلا سر نخواستن من دعوا است (با خنده) به همین کادرفنی نساجی اعلام کردم و یکی دوتا از دوستان و پیشکسوتان باشگاه هم یاریمان می نمایند.

فکری در ادامه گفت:

زمان جلسه از سوی هیات مدیره استقلال به من اعلام می گردد.

فکری تاکید نمود:

خانه ام را با پول استقلال خریدم، برای استقلال هم می فروشم. خانه را می فروشم و به خانه خودم می آیم! من کری نمی خوانم. در مجموع فلسفه خودم در فوتبال احترام گذاشتن به دیگر تیم ها است. فضای مجازی را آلوده نکنیم. باید به تیم و طرفداران خودمان و تیم ها و طرفداران دیگر تیم ها احترام بگذاریم. تمام رقیبان را به رقابت مردانه دعوت می کنیم. کری نداریم، هم احترام می گذاریم و هم رقابت.

فکری در خاتمه گفت:

ان شاالله با یاری هم و کار تیمی بتوانیم به موفقیت استقلال یاری کنیم. مطمئنا طرفداران در این موفقیت سهم زیادی خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23099

به "محمود فکری: خانه ام را می فروشم تا به خانه ام بیایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمود فکری: خانه ام را می فروشم تا به خانه ام بیایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید