ممنوعیت ورود به تفرجگاه ها و مناطق گردشگری استان کرمان تا 15 فروردین

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/کرمان ستاد استانی مدیریت کرونا ممنوعیت ورود به تفرجگاه ها، بوستان ها و مناطق گردشگری در استان کرمان را تا 15 فروردین تمدید کرد.

ممنوعیت ورود به تفرجگاه ها و مناطق گردشگری استان کرمان تا 15 فروردین

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی با اعلام این خبر افزود: ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با تقدیر از همراهی و همکاری مردم و با توجه به موفقیت آمیز بودن نتایج طرح فاصله گذاری و کاهش زنجیره انتقال کرونا ویروس، ورود به تفرجگاهها، پارکها، مناطق گردشگری، بوستان ها، آبشارها، بیابان لوت و مناطق مشابه در استان کرمان را در روزهای 14 و 15 فروردین ماه نیز ممنوع کرد.

دکتر عباس تقی زاده گفت: این تصمیم بعدازظهر امروز سیزدهم فروردین ماه از سوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان به فرمانداران، نیروی انتظامی، صداوسیما، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شد.

وی از مردم درخواست کرد تا اطلاع ثانوی برنامه ای برای حضور در مراکز تفرجگاهی، گردشگری و اجتماعات نداشته باشند و افزود: همچنین در این ستاد کنترل ورودی ها و خروجی ها در سطح استان مورد تاکید قرار گرفت و در هیمن راستا نیز از مسافران می خواهیم هرچه سریعتر برنامه بازگشت خود به محل سکونت خود را اجرا و از تعویق زمان برگشت به شهر و استان محل سکونت در روزهای خاتمهی اجرایی طرح پرهیز کنند.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی باردیگر با تاکید بر اینکه ورود به تفرجگاهها و مناطق گردشگری پیشتر تا 13 فروردین ممنوع بود که با تصمیم امروز ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تا خاتمه 15 فروردین تمدید شد، گفت: مرحله جدید طرح فاصله گذاری اجتماعی و کاهش زنجیره انتقال کرونا ویروس تا 20 فروردین ماه اجرا می شود.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18073

به "ممنوعیت ورود به تفرجگاه ها و مناطق گردشگری استان کرمان تا 15 فروردین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت ورود به تفرجگاه ها و مناطق گردشگری استان کرمان تا 15 فروردین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید