ناظم الشریعه: نبی گفت مطالبات تیم ملی فوتسال پرداخت می شود

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت که دبیرکل فدراسیون فوتبال قول داده است مطالبات این تیم پرداخت شود.

ناظم الشریعه: نبی گفت مطالبات تیم ملی فوتسال پرداخت می شود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمد ناظم الشریعه درباره تصمیم کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی برای بازی های تدارکاتی تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: تورنمنت آذربایجان را پیگیری می کنیم که احتمالاً اواخر مهر و خارج از فیفادی برگزار می شود. تورنمنت شیراز هم جایگزین تورنمنت کاسپین شده است.

وی درباره لغو حضور شاگردانش در تورنمنت تایلند گفت: تایلند همگروه ما در مسابقات قهرمانی آسیاست و باید بپذیریم بازی محبت آمیز مقابل این تیم، آنهم 15 روز قبل از رقابت ها خیلی منطقی و حرفه ای نیست. آنها شاید بازیکن ما را عمداً مصدوم کنند. در هیچ کجا چنین چیزی ندیدم که تیمی با همگروهش بازی محبت آمیز داشته باشد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره تیم ملی ب فوتسال شرح داد: تیم زیر 23 سال با هدف پشتوانه سازی تشکیل می شود و تصمیمات درباره آن قطعی نشده است. سرمربی تیم هم تعیین نیست و به زودی معرفی می شود.

ناظم الشریعه در مورد گلایه بازیکنان تیم ملی فوتسال از عدم پرداخت معوقات خود گفت: بازیکنان حرف حق را می زنند. جلسه ای با پرهیزگار و نبی داشتیم که در آن دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت با شرایط ویژه امسال فوتسال، این معوقات پرداخت می شود. فکر می کنم این اتفاق تا قبل از بازی های آسیایی رخ می دهد.

وی درباره اردوی آینده تیم ملی فوتسال اظهار داشت: اگر مسئله ای ایجاد نشود، اردوی بعدی 23 تا 27 تیر در تهران برگزار می شود. از شهرهای یزد و آمل برای اردو زدن پیشنهاد داشتیم، اما کمپ تیم های ملی الان بهترین شرایط را دارد و شرایط بهداشتی در آن لحاظ می شود.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21283

به "ناظم الشریعه: نبی گفت مطالبات تیم ملی فوتسال پرداخت می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناظم الشریعه: نبی گفت مطالبات تیم ملی فوتسال پرداخت می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید