نصف جمعیت این کشور با گوشی همراه بازی می کنند!

به گزارش شیوا مارکت، نتایج یک مطالعه علمی نشان می دهد علاقه به اجرای بازی های موبایلی در چین بسیار زیاد است و نیمی از جمعیت این کشور از تلفن همراه بدین منظور استفاده می کنند.

نصف جمعیت این کشور با گوشی همراه بازی می کنند!

به گزارش، بررسی های موسسه کوئست موبایل نشان می دهد بازار بازی های موبایلی در چین روز به روز در حال گسترش است و در حالی که این بازار در سال 2018 رشد 12.9 درصدی داشت، شرایط در سال 2019 تغییر کرده است.

بر همین اساس درآمد حاصل از بازار بازی های موبایلی در ماه ژوئن به 77 میلیارد یوآن رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشدی 21.5 درصدی نشان می دهد. البته باید توجه داشت بازار یادشده در برخی سال ها مانند سال 2015 رشدی بیش از 50 درصد را هم تجربه کرد.

در حالی که در دسامبر سال 2018 تعداد کاربران بازی های موبایلی چین 621 میلیون نفر بود، این رقم در ماه ژوئن سال 2019 به 691 میلیون نفر افزایش یافته که حدود نیمی از جمعیت این کشور را شامل می شود.

علاقه چینی ها به اجرای بازی های موبایلی تا بدان حد است که تنها از طریق برنامه گپ موبایلی وی چت بیش از 320 نوع بازی تلفن همراه در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. دو سوم کاربران بازی های موبایلی را در چین افراد 19 تا 35 ساله تشکیل می دهند.

منبع: فارس

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 10811

به "نصف جمعیت این کشور با گوشی همراه بازی می کنند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصف جمعیت این کشور با گوشی همراه بازی می کنند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید