نقره خدری و برنز دلخانی در کشتی فرنگی تورنمنت مجارستان

به گزارش شیوا مارکت، رضا خدری به مدال نقره و میثم دلخانی به مدال برنز رقابت های پنج وزن نخست کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان دست یافتند.

نقره خدری و برنز دلخانی در کشتی فرنگی تورنمنت مجارستان

به گزارش خبرنگاران، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جایزه بزرگ مجارستان که جز سیستم رنکینگ اتحادیه دنیای کشتی محسوب می گردد از ظهر امروز و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر گیور پیگیری شد که در انتها تیم ایران در وزن 55 کیلوگرم توسط رضا خدری به مدال نقره و در وزن 63 کیلوگرم توسط میثم دلخانی به مدال برنز رسید.

نتایج کشتی گیران ایران در این مسابقات به توضیح زیر است:

-در وزن 55 کیلوگرم رضا خدری در دور نخست عبدالکریم فرگات از الجزایر را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد. وی در دور دوم نیز با نتیجه 12 بر 8 از سد جوزف آندرسی از مجارستان را مغلوب کرد. خدری در دور سوم مقابل الهام بهرام اف از ازبکستان در حالی که از حریف پیش بود با نتیجه 4 بر 6 نتیجه را واگذار کرد. وی در دور چهارم و مسابقه انتهای با نتیجه 5 بر یک از سد جاووخیر میراحمداف حریف دیگری از ازبکستان گذشت و به مدال نقره دست یافت.-در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 5 بر 2 از سد محمد نوربخش گذشت. وی در دور سوم و مرحله نیمه نهایی مقابل شینیبو اوتا دارنده مدال نقره المپیک از ژاپن در یک کشتی نزدیک با نتیجه 2 بر 5 باخت و راهی دیدار رده بندی شد. به این ترتیب نوربخش از دور مسابقات کنار رفت. دلخانی در دیدار رده بندی استیگ آندره برگ دارنده مدال برنز المپیک و دنیا از نروژ را با نتیجه 5 بر 2 مغلوب کرد و صاحب مدال برنز شد.در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا آقانیا در دور نخست آرام واردانیان از ازبکستان دارنده مدال برنز آسیا را با نتیجه 5 بر یک مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل شماگی بولکوادزه از گرجستان دارنده مدال برنز المپیک با نتیجه 7 بر صفر باخت. با توجه به حضور کشتی گیر گرجستانی در دیدار فینال، آقانیا به گروه بازنده ها رفت وی در این گروه در مصاف با میشاییل ویدمایر از آلمان با نتیجه 4 بر صفر (ضربه فنی) شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.در وزن 82 کیلوگرم جمال اسماعیلی در دور اول 8 بر یک پیتر نواک از چک را مغلوب کرد. وی در دور دوم نیز با نتیجه 4 بر صفر تیموج تربولین از مولداوی را شکست داد. اسماعیلی در دور سوم کیسیدیس بیوربرگ از سوئد قهرمان زیر 23 سال اروپا را با نتیجه 9 بر 5 مغلوب کرد، اما در مرحله نیمه نهایی مقابل رأی بیک بیسلطانوف از دانمارک دارنده نقره زیر 23 سال دنیا با نتیجه صفر بر 6 باخت و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار مقابل یاروسلاو فیلچاکوف از اوکراین با نتیجه 3 بر 1 باخت و پنجم شد.در وزن 97 کیلوگرم حسن آریایی نژاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم سئونگ جان کیم از کره جنوبی دارنده مدال نقره بازی های آسیایی جاکارتا را با نتیجه 6 بر 4 شکست داد. وی در دور سوم با نتیجه 5 بر صفر نیکولا کریسوف از اوکراین را مغلوب کرد. آریایی نژاد در مرحله نیمه نهایی مقابل ترسی هانکوک از آمریکا با نتیجه 3 بر 2 باخت و به دیدار رده بندی رفت. وی در دیدار رده بندی مقابل آبودورخیتی آلیموجیانگ از چین با نتیجه 6 بر 3 و ضربه فنی شکست خورد و به عنوان پنجم رسید.

رقابت های 5 وزن دوم نیز فردا (یکشنبه) برگزار می گردد که شیرزاد بهشتی طلا، محمد الیاسی، پیغام بویری، یوسف قادریان و شهاب قوره جیلی به ترتیب در اوزان 60، 67، 77، 87 و 130 کیلوگرم به مصاف حریفان خود می روند.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3576

به "نقره خدری و برنز دلخانی در کشتی فرنگی تورنمنت مجارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقره خدری و برنز دلخانی در کشتی فرنگی تورنمنت مجارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید