نقشه شهرک گوگل طراحی شد ، 6600 واحد مسکونی ، زندگی در مجاورت سیلیکون ولی

به گزارش شیوا مارکت، گوگل برنامه های بزرگی برای شهرک اختصاصی خود دارد. شهرکی که احتمالا از برترین ایده های سال آتی میلادی خواهد بود و قرار است کارمندان گوگل را در خود جای دهد.

نقشه شهرک گوگل طراحی شد ، 6600 واحد مسکونی ، زندگی در مجاورت سیلیکون ولی

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این طرح چشم اندازی ترکیبی از دفتر، خرده فروشی، فضای عمومی و مسکونی است. بر اساس گزارشها، گوگل برای توسعه این طرح با یک توسعه دهنده همکاری خواهد نمود تا 6،600 واحد مسکونی را در زمین خود بسازد، که 20 درصد آنها شامل مسکن ارزان قیمت است.

گوگل چشم انداز خود را برای توسعه وسیع در شهر اصلی خود در کوه کین ایالت کالیفرنیا اظهار داشت و نقشه هایی نیز طراحی نموده است.

اسناد منتشر شده در این خصوص نشان می دهد این طرح شامل 3.12 میلیون فوت مربع است که دفاتری جدید را در خود جای می دهد. بر اساس این طرح، منطقه مذکور شامل 400 هزار فوت مربع منطقه خرده فروشی، 8000 خانه جدید و 35 هکتار فضای عمومی است. گوکل وعده داده که تعداد 6،600 واحد مسکونی را 20 درصد ارزان تر از قیمت منطقه به کارمندان اهد می نماید.

مایکل تامیف، مدیر توسعه این پروژه می گوید: ما می خواهیم این منطقه را به یک شهرک ایده آل در همسایگی شرکت گوگل تبدیل کنیم.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: انتخاب
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2484

به "نقشه شهرک گوگل طراحی شد ، 6600 واحد مسکونی ، زندگی در مجاورت سیلیکون ولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه شهرک گوگل طراحی شد ، 6600 واحد مسکونی ، زندگی در مجاورت سیلیکون ولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید