نوا اسکوشا اولین پذیرش سال 2021 را برگزار کرد

به گزارش شیوا مارکت، جدیدترین خبرها حکایت از این دارند که استان نوا اسکوشیای کانادا در اولین پذیرش سال 2021 که امروز نوزدهم ژانویه برگزار کرده است از طریق راستا مهاجرتی اولویت های بازار کار برای متقاضیان اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرد. برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشا مشخص نکرده است که برای چه تعداد متقاضی دعوتنامه صادر کرده است.

نوا اسکوشا اولین پذیرش سال 2021 را برگزار کرد

در این پذیرش شغل اصلی متقاضیان می بایست مامور مالی با کد 1114 در دسته بندی ملی مشاغل کانادا یا NOC می بود. در پذیرش های قبلی برنامه نویسان و توسعه دهندگان رسانه، کارگران صنعت خودرو و نیز پرستاران دعوت شده بودند.

گفتنی است راستا مهاجرتی اولویت های بازار کار با اکسپرس انتری مرتبط است و به برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا اجازه می دهد در صف انتظار اکسپرس انتری در پی متقاضیان واجد شرایطی بگردد که مطابق با نیاز بازار کار استان هستند. در سال 2018 بود که از این راستا مهاجرتی رونمایی شد و ابتدا برای شاغلان در شغل مربیان نونهالان و بچه ها پیش دبستانی و سپس برای حسابرسان و حسابداران، مددکاران اجتماعی و متقاضیان فرانسه زبان اکسپرس انتری دعوتنامه صادر کرد.

متقاضیان منتخب می بایست از کارفرمای قبلی خود توصیه نامه ای ارائه کنند دال بر اینکه ظرف پنج سال گذشته به عنوان مامور مالی حداقل چهار سال سابقه کار تمام وقت داشته اند. متقاضیان همچنین می بایست دارای مدرک لیسانس بوده یا دوره سه ساله ای را در یک نهاد آموزشی گذرانده باشند.

آنها همچنین باید زبان انگلیسی را به عنوان زبان اول خود انتخاب کنند و در تمام مهارت های آزمون زبان CLB نمره 9 یا بالاتر اخذ کنند. از دیگر شرایط این متقاضیان داشتن فوق لیسانس بوده است؛ آنها می بایست در کنار درخواست خود مدرکی که ثابت کند تحصیلات داشته اند نظیر گزارش ارزیابی مدارک تحصیلی یا ECA را به اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی ارائه کنند.

متقاضیانی که در این پذیرش دعوتنامه دریافت کردند باید درخواست کامل خود را تا حد بیشتر تاریخ 18 فوریه 2021 به برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا تقدیم کنند. متقاضیان همچنین باید نسخه ای از نتایج آزمون زبان، مدارک تحصیلی یا مدرک شغلی/استخدامی خود را ارائه کنند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 11 دی 1400 بروزرسانی: 11 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29731

به "نوا اسکوشا اولین پذیرش سال 2021 را برگزار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوا اسکوشا اولین پذیرش سال 2021 را برگزار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید