وداع تلخ خاتم اردکان از جام باشگاه های دنیا، برنامه نیمه نهایی تعیین شد

به گزارش شیوا مارکت، در روز پایانی از دور گروهی رقابت های والیبال جام باشگاه های دنیا تیم خاتم اردکان با شکست برابر نمایتده لهستان از گردونه رقابت ها حذف شد و اسکرا بلهاتوف نیز مغلوب زنیت کازان شد.

وداع تلخ خاتم اردکان از جام باشگاه های دنیا، برنامه نیمه نهایی تعیین شد

با گزارش خبرنگاران، روز سرانجامی از دور گروهی رقابت های والیبال جام باشگاه های دنیا شب گذشته با برگزاری چهار دیدار به سرانجام رسید که در یکی از بازی ها از ساعت 23 تیم خاتم اردکان در سومین دیدارش با نتیجه سه بر صفر برابر تیم قدرتمند سادا کروزیرو برزیل مغلوب شد تا با سه شکست و بدون امتیاز ضمن ایستادن در قعر جدول گروه B به کارش در جام باشگاه های دنیا سرانجام دهد. خاتم ست های بازی را با امتیازهای 16-25، 25-27 و 16-25 به دارنده سه عنوان قهرمانی باشگاه های دنیا واگذار کرد تا با عملکردی ضعیف و دور از انتظار وداع تلخی با این رقابت ها داشته باشد. ساداکروزیرو نیز با یک برد و چهار امتیاز از صعود به دور نهایی بازماند.

همچنین از ساعت 20 دو دیدار همزمان برگزار گردید که در یکی از بازی ها تیم لوبه توانست در ادامه روند پیروزی هایش در دیداری که حکم سرگروهی را داشت برابر فاکل روسیه با نتیجه سه بر صفر به برتری رسید تا با سه برد و هشت امتیاز به عنوان صدرنشین گروه A راه یابد و باید در مرحله نیمه نهایی فردا از ساعت 20 به مصاف آسکو رسوویا لهستان برود.

در دیگر دیدار همزمان که از گروه A برگزار گردید تیم پرستاره ترنتینو ایتالیا موفق شد با حساب سه بر صفر برابر میزبانش آسکو رسوویا لهستان به پیروزی برسد تا با 9 امتیاز به عنوان مقتدرترین تیم راهی مرحله نیمه نهایی گردد و باید فردا از ساعت 23 به مصاف فاکل روسیه برود.

در آخرین دیدار نیز تیم زنیت کازان روسیه توانست با نتیجه سه بر یک از سد یاران میلادعبادی پور در تیم اسکرا بلهاتوف لهستان بگذرد تا با یک برد و پنج امتیاز ناکام بزرگ جام باشگاهای دنیا لقب گرفت و اسکرا نیز با عملکردی دور از انتظار سومین شکست را قبول کرد و با یک امتیاز از گردونه رقابت ها کنار رفت.

برنامه مرحله نیمه نهایی به توضیح زیر است:

آسکو رسوویا لهستان - لوبه ایتالیا(ساعت 20)

ترنتینو ایتالیا - فاکل روسیه(ساعت 23)

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2267

به "وداع تلخ خاتم اردکان از جام باشگاه های دنیا، برنامه نیمه نهایی تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وداع تلخ خاتم اردکان از جام باشگاه های دنیا، برنامه نیمه نهایی تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید