وکلا در کدام کشورها درامد بالایی دارند؟

به گزارش شیوا مارکت، اگر برای شما سوال است که در چه کشورهایی وکلا درآمد بالاتری دارند، در این مقاله با چند مورد از بهترین کشورها برای وکلا آشنا می شوید.

وکلا در کدام کشورها درامد بالایی دارند؟

اغلب والدین فرزندان خود را تشویق می نمایند تا به سختی در مدرسه کوشش نمایند و در نهایت در دانشگاه رشته هایی مانند پزشکی یا حقوق را دنبال نمایند، چرا که این مشاغل هم در جامعه محترم شمرده می شوند و هم درآمد بسیار خوبی دارند. به نقل از مجله فوربز، فارغ التحصیلان تازه کار از مدارس معتبر حقوقی می توانند به عنوان مثال 120,000 پوند در سال درآمد داشته باشند. اگر قصد تحصیل در خارج از کشور یا مهاجرت دارید، بهتر است بدانید که این رقم می تواند متناسب با کشوری که برای زندگی و کار انتخاب کنید، متفاوت باشد. در ادامه مقاله 10 مورد از بهترین کشورها از نظر پرداختی برای وکلا آورده شده است.

فرانسه

موقعیت شغلی: مشاور حقوقی

میانگین حقوق سالانه: 55،443 دلار

سال تجربه: 1ـ4 سال

درخواست برای وکلایی که در قوانین بانکی تخصص دارند، به شدت در فرانسه بالا است، هرچند که درآمد وکیل ها بین سال های 2014 تا 2015 تغییری ننموده است. علاوه بر این، با وجود این که اقتصاد کشور هنوز در حال بهبود است، شرکت های جدید در حال ظهور هستند و شرکت های قدیمی نیز نرخ استخدام خود را افزایش داده اند. انتظار می رود نرخ استخدامی بعدا بیش از این افزایش یابد.

ایرلند

موقعیت شغلی: مشاور حقوقی

میانگین حقوق سالانه: 66,004 دلار

سال تجربه: 1ـ4 سال

افزایش ناچیز در دستمزد وکلا، ایرلند را در رتبه نهم لیست ما قرار داده است. این افزایش به این دلیل است که وضع اقتصاد به طور قابل توجهی بهبود یافته و بیشترین افزایش در سال 2014 به ثبت رسیده است. اگر چه پایه حقوقی هنوز افزایش زیادی نداشته، پاداش ها به طرز قابل توجهی بالا رفته است. چراکه تقاضا برای وکلا در حال افزایش است و به همان نسبت حقوق و دستمزد در حال افزایش است.

سنگاپور

موقعیت شغلی: مشاور حقوقی

میانگین حقوق سالانه: 69,905 دلار

سال تجربه: 1ـ4 سال

سنگاپور یکی از اصلی ترین مراکز اقتصادی آسیایی و مدام در حال ارتقا شرایط اقتصادی خود است و بنابراین هزاران شغل در رشته های مختلف در کشور ایجاد می گردد. و این شامل افزایش مشاغل برای وکلا نیز شده است. علاوه بر این، دولت تاکید زیادی بر به کارگیری مشاوران حقوقی دارد، به همین دلیل است که شرکت های محلی سنگاپور تصمیم به استخدام وکلا نموده اند و یکی از بالاترین دستمزدها در دنیا را برای وکلا کشور سنگاپور ارائه می دهد.

لوکزامبورگ

موقعیت شغلی: مشاور حقوقی

میانگین حقوق سالانه: 81,844 دلار

سال تجربه: 1ـ4 سال

با توجه به افزایش قانون و قوانین وضع شده در کشور لوکزامبورگ، تقاضا برای وکلای متخصص در زمینه های مختلف افزایش پیدا نموده است. با این حال، بالاترین تقاضا برای مشاوران حقوقی است که از قوانین لوکزامبورگ احاطه کامل دارند. در حقیقت، تقاضا برای وکلا بسیار بالاتر از تعداد آن ها در کشور است و بسیاری از شرکت ها در کوشش برای پر کردن این موقعیت های شغلی هستند.

بلژیک

موقعیت شغلی: مشاور حقوقی

میانگین حقوق سالانه: 81,844 دلار

سال تجربه: 5ـ7 سال

شرکت های بلژیکی اغلب تمرکز خود را بر سرمایه گذاری و نه کاهش هزینه ها گذاشته اند که در واقع می توانست منجر به کاهش پرداختی ها و استخدام ها در بلژیک باشد. استراتژی سرمایه گذاری، باعث افزایش استخدام شده که به نوبه خود سبب رشد اقتصادی می گردد. با این حال، حقوق و دستمزد تنها کمی افزایش یافته، زیرا شرکت ها هنوز از رکود اقتصادی رنج می برند.

ژاپن

موقعیت شغلی: مشاور حقوقی

میانگین حقوق سالانه: 95,379 دلار

سال تجربه: 1ـ3 سال

صنعت حقوقی ژاپن در طی سال های گذشته مدام در حالا پیشرفت بوده و هیچ نشانی از توقف پیشرفت آن وجود ندارد. همانطور که شرکت های ژاپنی حضور خود را در سطح بین المللی افزایش می دهند، تقاضا برای وکلا رو به افزایش است. همچنین، درخواست برای وکلای دوزبانه، بسیار بیشتر است. انتظار می رود که حقوق برای وکلا در ژاپن همچنان افزایش یابد، چراکه تقاضا همچنان بیشتر از عرضه است.

بریتانیا

موقعیت شغلی: مشاور شخصی

میانگین حقوق سالانه: 108,141 دلار

سال تجربه: 1ـ3 سال

انگلیس رتبه چهارم را در لیست ما با بالاترین پرداختی برای وکلا دارد. حقوق وکلا از یک شهر به شهر دیگر متفاوت است. بنابراین، میانگین حقوق ارائه شده در این مقاله مربوط به لندن است و اگر شما به میدلندز بروید، نرخ درآمد یک وکیل تا نیمی از حقوق در لندن کاهش می یابد.

هنگ کنگ

موقعیت شغلی: مشاور حقوقی

میانگین حقوق سالانه: 109,544 دلار

سال تجربه: 1ـ3 سال

در هنگ کنگ تقاضا برای وکلا بالا است، مخصوصا برای وکلایی که می توانند به زبان چینی صحبت نمایند، و البته برای کسانی که در بخش اقتصادی تخصص دارند.

سوئیس

موقعیت شغلی: مشاور حقوقی

میانگین حقوق سالانه: 132,744 دلار

سال تجربه: 1ـ3 سال

سوئیس رتبه دوم را در لیست ما با بالاترین پرداختی برای وکلا دارد. در حال حاضر حقوق و مزایای وکلا در سوئیس بالا است، به همین دلیل است که بسیاری از افراد خارجی در جستجوی شغل در این کشور هستند. و حتی به نظر می رسد، در آینده نزدیک درآمدها بالاتر هم برود.

آمریکا

موقعیت شغلی: عمل خصوصی

میانگین حقوق سالانه: 185,000 دلار

سال تجربه: 1ـ3 سال

آمریکا در بین کشورهایی که در این مقاله آورده شد، بهترین پکیج را برای وکلا ارائه می دهد. از آنجایی که آمریکا کشور بزرگی است، به طور قابل توجهی نرخ ها از یک ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. از این رو، میانگین حقوق ارائه شده در این مقاله مربوط به نیویورک است که بیشترین پرداختی را برای وکلا دارد.

منبع: کجارو / insidermonkey.com
انتشار: 2 بهمن 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14196

به "وکلا در کدام کشورها درامد بالایی دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وکلا در کدام کشورها درامد بالایی دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید