پرهیزکار: برای برگزاری بازی های ملی در شهرستان ها تلاش می کنیم، ناظم الشریعه از برگزاری بازی خداحافظی شمسایی استقبال کرد

به گزارش شیوا مارکت، داود پرهیزکار، رئیس کمیته فوتسال گفت که مدیران این کمیته با چهار کشور برای برگزاری دیدار تدارکاتی به منظور بازگشت آقای گلی جهان به وحید شمسایی مذاکره کرده اند.

پرهیزکار: برای برگزاری بازی های ملی در شهرستان ها تلاش می کنیم، ناظم الشریعه از برگزاری بازی خداحافظی شمسایی استقبال کرد

داود پرهیزکار در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره تدارک دیدارهای محبت آمیز برای بازگشت رکورد آقای گلی فوتسال جهان به وحید شمسایی گفت: برای برگزاری دیدار محبت آمیز با چهار کشور لیتوانی، لتونی، قطر و هلند صحبت کردیم. تنها جای خالی ما در تقویم، شهریور ماه است و اگر تأیید یکی از این کشورها را بگیریم، با این تیم بازی محبت آمیز برگزار می کنیم. پس از آن تقویم ما تا مسابقات جام جهانی پُر است.

وی در مورد برگزاری این دیدار در یکی از شهرستان ها شرح داد: تلاش می کنیم تمام دیدارهای تیم ملی را در استان های مختلف برگزار کنیم و میزبانی دیدارهای محبت آمیز تیم ملی فقط در تهران نباشد. این موضوع فقط منحصر به برگزاری دیدار محبت آمیز برای پس دریافت آقای گلی جهان نیست.

رئیس کمیته فوتسال در مورد رضایت کادر فنی از حضور وحید شمسایی در تیم ملی به خبرنگاران گفت: در این باره با ناظم الشریعه صحبت کردیم و او نیز از این موضوع استقبال کرد.

پرهیزکار در این خصوص که ناظم الشریعه از بازی خداحافظی شمسایی استقبال کرد و از افزایش گل های ملی برای بازپس گیری آقای گلی جهان صحبتی نکرد، گفت: مربیان تیم ملی با این اتفاق موافق بودند و دیگر موارد به برداشت دوستان مربوط است. هدف ما چیز دیگری است و هر کسی می تواند برداشت مختص به خود را داشته باشد.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7560

به "پرهیزکار: برای برگزاری بازی های ملی در شهرستان ها تلاش می کنیم، ناظم الشریعه از برگزاری بازی خداحافظی شمسایی استقبال کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرهیزکار: برای برگزاری بازی های ملی در شهرستان ها تلاش می کنیم، ناظم الشریعه از برگزاری بازی خداحافظی شمسایی استقبال کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید