پروازهای فوق العاده قشم ایر دبی

به گزارش شیوا مارکت، برقراری پروازهای فوق العاده قشم ایر دبی برای بازگرداندن مسافران ایرانی

به دنبال شیوع ویروس کرونا و محدودیت های ایجاد شده در سفر، امارات نیز از جمله کشورهایی است که اجازه ورود مسافران ایرانی به این کشور را نمی دهد. اما برای برطرف مشکل بازگرداندن مسافران ایرانی به ایران و در راستای تقاضای هموطنان برای بازگشت به کشور، هواپیمایی قشم ایر اقدام به برقراری دو پرواز در مسیرهای دبی-قشم و دبی- لار کرده است. تاریخ انجام پروازهای فوق العاده قشم ایر دبی در تاریخ های 2 ژوئیه 2020 برابر با 12 تیر ماه 99 و 16 ژوئیه 2020 برابر با 26 تیر ماه 99 می باشد.

پروازهای فوق العاده قشم ایر دبی

پرواز فوق العاده قشم ایر در راستا دبی قشم

بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته پرواز فوق العاده قشم ایر در راستا دبی قشم در تاریخ های 2 ژوئیه (12 تیر) و 16 ژوئیه (26 تیر) روز پنجشنبه انجام می گردد. پروازهای رفت قشم ایر از شهر قشم به مقصد دبی بدون مسافر انجام خواهد شد. همچنین پروازهای برگشت قشم ایر به شماره پروازی QB2203 از مبدا فرودگاه دبی (DXB) به مقصد فرودگاه دیرستان قشم (GSM) راس ساعت 16:50 انجام خواهد شد. پروازهای هواپیمایی قشم ایر در راستا دبی قشم توسط هواپیماهای Boeing MD و Fokker 100 صورت می گیرد.

جدول پروازهای فوق العاده قشم ایر در راستا دبی قشم به توضیح زیر می باشد:

پرواز فوق العاده قشم ایر در راستا دبی لار

همچنین بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته پرواز فوق العاده قشم ایر در راستا دبی لار نیز در تاریخ های 2 ژوئیه (12 تیر) و 16 ژوئیه (26 تیر) روز پنجشنبه انجام می گردد. پروازهای رفت قشم ایر از شهر لار به مقصد دبی بدون مسافر انجام خواهد شد. همچنین پروازهای برگشت قشم ایر به شماره پروازی QB2201 از مبدا فرودگاه دبی (DXB) به مقصد فرودگاه لارستان (LRR) راس ساعت 12:55 انجام خواهد شد. پروازهای هواپیمایی قشم ایر در راستا دبی لار توسط هواپیماهای Boeing MD و Fokker 100 صورت می گیرد.

جدول پروازهای فوق العاده قشم ایر در راستا دبی لار به توضیح زیر می باشد:

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: فلای تودی
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21291

به "پروازهای فوق العاده قشم ایر دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای فوق العاده قشم ایر دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید