چطور می توان آهنگ پیشواز را حذف کرد؟

به گزارش شیوا مارکت، هر یک از اپراتورها با سرویس های آوای انتظار، پیشواز و راینواز، امکان پخش موسیقی به جای بوق را برای مشترکان فراهم نموده اند که می توان آن ها را فعال و یا در صورت نارضایتی غیرفعال کرد.

چطور می توان آهنگ پیشواز را حذف کرد؟

به گزارش خبرنگاران، اپراتورها در سال های اخیر، صدای بوق تلفن را به موسیقی مورد علاقه مشترک تبدیل نموده اند. اپراتور همراه اول، سرویس آوای انتظار، اپراتور ایرانسل، آهنگ پیشواز و اپراتور رایتل، راینواز را دارند که مشترکان می توانند موسیقی های مختلفی را برای این سرویس خود انتخاب نمایند. البته گاهی بعضی مشترکان اعلام می نمایند که اپراتورها بدون اطلاع مشترکان، به فعال سازی این خدمات اقدام نموده و موجب نارضایتی آن ها شده اند. با وجود این، خود مشترکان در صورت نارضایتی از این سرویس می توانند آن را غیرفعال نمایند.

لغو آوای انتظار همراه اول

یکی از راه های غیرفعال سازی آوای انتظار در اپراتور همراه اول، ارسال پیامک است و برای این کار کافیست عدد 5 را به شماره 8989 پیامک کنید.

روش دیگر، با استفاده از تلفن گویاست. برای این کار شما می توانید در یک تماس تلفنی رایگان با گوشی تلفن همراه خود با شماره 9990 تماس بگیرید، سپس برای دریافت منوی سرویس های ویژه، کلید 2 را فشار دهید، سپس مجدداً 2 را شماره گیری نموده تا سرویس ها را دریافت کنید و آنگاه بار دیگر با دریافت شماره 2 منوی غیرفعال سازی سرویس را انتخاب نموده و در نهایت با دریافت شماره 2، سرویس آوای انتظار را غیرفعال کنید. هزینه مکالمه با این شماره رایگان است.

روش سوم، استفاده از کد دستوری (USSD) است و برای این روش می توانید کد دستوری 10223# را شماره گیری نموده تا بدین ترتیب سرویس آوای انتظار اپراتور همراه اول برای شما لغو گردد.

لغو آهنگ پیشواز ایرانسل

برای غیرفعال کردن سرویس آهنگ پیشواز در اپراتور ایرانسل می توانید با داشتن کد آهنگ مورد نظر و یا به صورت کلی، این کار را انجام دهید. در صورتی که کد آهنگ پیشواز خود را دارید، می توانید عبارت HZ را به همراه کد آهنگ به شماره 7575 ارسال کنید.

همچنین به صورت کلی، برای استفاده از این سرویس، می توانید درخواست مورد نظرتان را به 7575 پیامک کنید و سپس نتیجه درخواست خود را بلافاصله در پیامک ارسالی مشاهده کنید. برای غیرفعال سازی موقت سرویس آهنگ پیشواز ایرانسل، می توانید از روش ارسال کد GHF به شماره 7575 بهره ببرید. همچنین اگر می خواهید از خدمات آهنگ پیشواز انصراف دهید، می توانید کد ENS را به این شماره ارسال کنید تا به طور کلی حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل انجام گردد.

لغو سرویس راینواز رایتل

برای لغو سرویس راینواز در اپراتور رایتل، می توانید کد OFF RBT را به شماره 2020 پیامک کنید.

البته هر یک از اپراتورها راه های دیگری نیز برای لغو و غیرفعال کردن آهنگ های پیشواز و آوای انتظار خود دارند که از جمله آن ها می توان به مراجعه به اپلیکیشن هریک از آن ها در صورت برخورداری از اینترنت مراجعه کرد. درواقع در صورتی که کاربر هر یک از اپراتورهای ارتباطی هستید، می توانید با نصب اپلیکیشن های آن ها از خدماتشان بهره مند شده و برای مثال اگر قصد غیرفعال سازی سرویسی را دارید، از این راه بهره ببرید.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4565

به "چطور می توان آهنگ پیشواز را حذف کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چطور می توان آهنگ پیشواز را حذف کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید