کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت فردا، 29 مهر منتشر می گردد ، شروع تکمیل فرم خوداظهاری از 30 مهرماه

به گزارش شیوا مارکت، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: متقاضیان شرکت در آزمون قضاوت از فردا، 29 مهرماه می توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت فردا، 29 مهر منتشر می گردد ، شروع تکمیل فرم خوداظهاری از 30 مهرماه

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، گفت: آزمون تصدی سِمت قضای قوه قضائیه در سال 1399 صبح روز آدینه، دوم آبان ماه سال 99 در 22 مرکز استان با رعایت دستورالعمل بهداشتی برگزار می گردد و کارت شرکت در آزمون متقاضیان از فردا سه­ شنبه، 29 مهر برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

زرین آمیزیادامه داد: متقاضیان شرکت در آزمون فوق، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ معین شده به توضیح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت­ نامی شماره پرونده، نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ... خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس معین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم­چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

وی تاکید نمود: فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت 8 و 30 دقیقه شروع می گردد و در ورودی حوزه های امتحانی آزمون رأس ساعت 8 صبح بسته خواهد شد. برهمین اساس ضروری است قبل از بسته شدن در های ورود به جلسه آزمون، داوطلبان در حوزه امتحانی حاضر باشند. هر متقاضی برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور توضیح داد: متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، جزوه، کتاب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن خودداری نمایند و هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه­ دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند و ... در جلسه آزمون طبق قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمون های سراسری، موجب محرومیت از گزینش در آزمون می گردد.

وی در خاتمه گفت: همه متقاضیان آزمون فوق ضروری است از روز چهارشنبه 30 مهر به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا به آدرس salamat.gov.ir مراجعه نموده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام نمایند. اطلاعات متقاضیان تکمیل نماینده فرم مذکور نزد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محفوظ است.

ایستگاه بازی: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24646

به "کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت فردا، 29 مهر منتشر می گردد ، شروع تکمیل فرم خوداظهاری از 30 مهرماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت ورود به جلسه آزمون قضاوت فردا، 29 مهر منتشر می گردد ، شروع تکمیل فرم خوداظهاری از 30 مهرماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید