کاپلو: نژادپرستان باید مادام العمر از حضور در استادیوم ها محروم شوند

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال انگلیس معتقد است؛ نباید به هوادارانی که توهین نژادی می نمایند، اجازه ورود به استادیوم ها داده گردد.

کاپلو: نژادپرستان باید مادام العمر از حضور در استادیوم ها محروم شوند

به گزارش خبرنگاران، با وجود سختگیری هایی که وجود دارد، توهین های نژادی معضلی است که همچنان در فوتبال اروپا دیده می گردد و این فصل نیز بارها در لیگ های مختلف گزارش هایی از توهین های نژادی شده است. در آخرین مورد در بازی روز یکشنبه تیم های ویتوریا گیمارش و پورتو در هفته بیست ویکم لیگ برتر که به رجحان 2 بر یک پورتو انجامید، طرفداران تیم میزبان به موسی مارگا، مهاجم سیه چرده اهل اقتصادی پورتو توهین نژادی کردند که این بازیکن 28 ساله هم در اعتراض به این موضوع زمین بازی را ترک کرد و جای خود را به هم تیمی اش داد.

فابیو کاپلو که خود سابقه کار در کشورهای ایتالیا، اسپانیا، انگلیس، روسیه و چین را دارد و این فصل در کشور خودش یعنی ایتالیا هم بارها چنین اتفاقاتی اتفاق افتاده، در این باره گفت: بعضی از طرفداران به همین قصد و منظور به استادیوم می فرایند، آنها دوست دارند توهین نژادی نمایند. باید این طرفداران به صورت مادام العمر از فوتبال و از استادیوم ها دور نگاه داشته شوند، نه تنها 2 یا 3 هفته. در رسانه ها خواندم که در ایتالیا هواداری را به همین دلیل چهار سال از حضور در استادیوم ها محروم نموده اند، نه مادام العمر. غیرممکن است که چنین افرادی به استادیوم بفرایند.

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16067

به "کاپلو: نژادپرستان باید مادام العمر از حضور در استادیوم ها محروم شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپلو: نژادپرستان باید مادام العمر از حضور در استادیوم ها محروم شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید