کسب 2 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز توسط نمایندگان ایران در روز نخست

به گزارش شیوا مارکت، نمایندگان ایران در روز نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا صاحب 2 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز شدند.

کسب 2 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز توسط نمایندگان ایران در روز نخست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز (پنجشنبه) و با برگزاری مسابقات 7 وزن در شهر بانکوک تایلند در حال برگزاری است.

در مسابقات روز نخست محمد حسیوند و سید مجتبی حسینی در اوزان 54 و 100 کیلوگرم صاحب مدال طلا شدند، مصطفی کایدخورده، مهران سعادتی فر و محمد نصرتی در اوزان 63، 76 و 85 کیلوگرم به مدال نقره رسیدند و محمد کریمی نیا در وزن 42 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در روز نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا به توضیح زیر است:

در وزن 42 کیلوگرم محمد کریمی نیا در کشتی اول با نتیجه 2 بر یک مقابل مامیربیکوف از قزاقستان مغلوب گردید و راهی ملاقات رده بندی شد. وی در این ملاقاتمقابل حریف قرقیزستانی با نتیجه 3 بر 3 به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد. (1- هند 2- قزاقستان 3- ایران و ازبکستان)

در وزن 46 کیلوگرم محمدحسین ابوالحسنی در دور اول با نتیجه 10 بر 2 جومایف از ترکمنستان را شکست داد اما در دور بعد با نتیجه 4 بر صفر مقابل حریف ازبکستانی مغلوب گردید و از دور رقابت ها کنار رفت. (1- قزاقستان 2- کره جنوبی 3- ازبکستان و ژاپن)

در وزن 54 کیلوگرم محمد حسینوند در مبارزه نخست کشتی گیری از کشور سوریه را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد. وی در دور بعد نیز با نتیجه 9 بر یک حریف هندی را شکست داد و راهی ملاقات فینال شد. حسینوند در ملاقات فینال مقابل کشتی گیر قرقیزستانی با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد. (1- ایران 2- قرقیزستان 3- هند و کره جنوبی)

در وزن 63 کیلوگرم مصطفی کاید خورده پس از استراحت در دور اول در دور بعد با نتیجه 5 بر 4 تسوتسومی از ژاپن را شکست داد. وی در دور بعد نیز کشتی گیر قرقیزستانی را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و راهی ملاقات فینال شد. او در این ملاقات مقابل کشتی گیری از کشور قزاقستان با نتیجه 8 بر یک بازنده شد و به مدال نقره رسید. (1- قزاقستان 2- ایران 3- قرقیزستان و ازبکستان)

در وزن 76 کیلوگرم، مهران سعادتی فر در دور نخست کشتی گیر ترکمنستانی را با نتیجه 2 بر یک شکست داد. وی در دور بعد مقابل حریف ازبکستانی با نتیجه 10 بر 8 به پیروزی رسید و به ملاقات فینال راه یافت. سعادتی فر در این ملاقات مقابل کشتی گیر قزاقستانی با نتیجه 2 بر 2 مغلوب و نایب قهرمان شد. (1- قزاقستان 2- ایران 3- قرقیزستان و هند)

در وزن 85 کیلوگرم محمد نصرتی در دور اول مقابل کشتی گیر کشور ژاپن با نتیجه 8 بر صفر به پیروزی رسید و در دور دوم نیز نماینده ازبکستان را 4 بر صفر شکست داد. وی در مرحله نیمه نهایی حریف قرقیزستانی را 2 بر صفر مغلوب کرد و راهی ملاقات فینال شد. نصرتی در این ملاقات مقابل حریف هندی با نتیجه 2 بر یک مغلوب گردید و به مدال نقره رسید. (1- هند 2- ایران 3- قرقیزستان و کره جنوبی)

در وزن 100 کیلوگرم سید مجتبی حسینی در دور اول سوزوکی از ژاپن را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد. وی در دور بعد کشتی گیری از کشور ازبکستان را با نتیجه 2 بر صفر مغلوب کرد و در مرحله نیمه نهایی حریفی از کشور کره جنوبی را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و راهی ملاقات پایانی شد. حسینی در ملاقات فینال کشتی گیری از کشور قرقیزستان را با نتیجه 2 بر یک مغلوب کرد و صاحب مدال طلا شد. (1- ایران 2- قرقیزستان 3- هند و کره جنوبی)

فردا (آدینه) و در روز دوم و پایانی رقابت های کشتی فرنگی میلاد رضا نژاد حسینوند، محسن مدهنی و علی کبیری در اوزان 50، 58 و 69 کیلوگرم به مصاف رقبای خود می فرایند.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15903

به "کسب 2 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز توسط نمایندگان ایران در روز نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب 2 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز توسط نمایندگان ایران در روز نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید