کلاس های آموزشی ترم آینده دانشگاه صنعتی نوشیروانی به صورت مجازی برگزار می گردد

به گزارش شیوا مارکت، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی گفت: در ترم آینده، کلاس های آموزشی تمامی دروس نظری و بخش نظری دروس نظری- علمی این دانشگاه به صورت غیرحضوری و ترکیب برخط و برون خط برگزار می گردد.

کلاس های آموزشی ترم آینده دانشگاه صنعتی نوشیروانی به صورت مجازی برگزار می گردد

بهرام نوائی نیا، معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، گفت: ارائه کلیه دروس نظری و بخش نظری دروس نظری- علمی بصورت غیرحضوری و ترکیب برخط و برون خط به وسیله سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی (سمیا) خواهد بود. همچنین بعضی دروس عملی که به تایید شورای آموزشی دانشگاه برسد، می توانند با توجه به تصمیمات گرفته شده برگزار گردند.

نوائی نیا اضافه نمود: زمان تشکیل کلاس های نیمسال 991 دقیقا بر اساس روز و ساعت اعلام شده در سایت گلستان خواهد بود. شیوه ارزیابی دانشجویان در دروس نظری در نیسمال 991 بر اساس ارزشیابی مستمر و بر اساس؛ تکالیف و تمرین های درسی، پروژه های درسی مرتبط، سایر ارزشیابی ها با توجه به نوع و ماهیت درس، کوئیز های بین ترم، حضوروغیاب، پرسش ها و آزمون های شفاهی، آزمون های میان ترم و آزمون انتها ترم خواهد بود. سهم نمره آزمون انتها نیمسال 5 نمره خواهد بود.

معاون آموزشی دانشگاه صنعتی نوشیروانی اضافه نمود: حضور دانشجویان در کلاس های برخط الزامی بوده و در ارزشیابی مستمر دانشجویان تاثیرگذار خواهد بود. حداکثر تعداد غیبت های مجاز در هر درس، جلسات برخط می باشد. حضور و غیاب دانشجویان به صورت اتوماتیک به وسیله سامانه سمیا قابل انجام است. بنابراین لازم است به منظور جلوگیری از مسائل آموزشی، در کلاس های برخط تشکیل شده در سامانه سمیا حضور داشته باشند.

وی گفت: در صورت صدور مجوز لازم از ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر برگزاری کلاس ها به صورت حضوری، اطلاع رسانی مناسب جهت زمان و نحوه برگزاری این دروس صورت خواهد گرفت. همچنین قابلیت ضبط اتوماتیک کلاس های مجازی برخط در سامانه سمیا فراهم شده است، با این وجود فایل های ضبط شده در سامانه فقط قابلیت مشاهده داشته و استاد و دانشجو نمی تواند آن ها را دانلود نماید. دراختیار داشتن محتوای درسی کلاس برخط به وسیله نرم افزار مناسبی نظیر SnagIt قابل انجام بوده و یا از استاد درس درخواست نمایید تا محتوای درسی ضبط شده کلاس درسی را در اختیار شما قرار دهد.

طفره: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22879

به "کلاس های آموزشی ترم آینده دانشگاه صنعتی نوشیروانی به صورت مجازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس های آموزشی ترم آینده دانشگاه صنعتی نوشیروانی به صورت مجازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید