کمبود تخت آی سی یو در بیمارستان های فلوریدا آمریکا

به گزارش شیوا مارکت، آمارهای ایالت فلوریدا نشان می دهد بیش از 40 بیمارستان این ایالت با کمبود شدید واحدهای مراقبت ویژه (آی سی یو) روبرو هستند.

کمبود تخت آی سی یو در بیمارستان های فلوریدا آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از رویترز، در حالی که موارد ابتلا به ویروس کرونا در ایالت فلوریدا و سایر مناطق آمریکا به سرعت رو به افزایش است، مقام های این ایالت از کمبود شدید واحدهای مراقبت ویژه در بیمارستان ها خبر می دهند.

بر اساس این گزارش، بیش از 40 بیمارستان در ایالت فلوریدا با کمبود تخت های آی سی یو برای مراقبت از بیماران کرونایی روبرو هستند.

54 بیمارستان در 25 منطقه فلوریدا کاملا از بیماران کرونایی پر شده اند. بیش از 300 بیمارستان اشاره شده در این گزارش اصلا هیچ گونه امکانات آی سی یو برای مراقبت از بیماران کرونایی ندارند.

بیش از 30 بیمارستان ایالت فلوریدا نیز اعلام کرده اند که 90 درصد ظرفیت تخت های آی سی یو پر و اشغال شده است.

تعداد موارد ابتلا به ویروس کرونا در فلوریدا طی ماه گذشته با رشد فزاینده ای روبرو شده است. تعداد موارد ابتلا به کرونا طی هفته گذشته به بیش از 10 هزار نفر رسیده که 3 برابر بیشتر از آمارهای قبلی بوده است.

نرخ مرگ و میر بر اثر ویروس کرونا نیز طی هفته گذشته به مرز 19 درصد رسیده و تا به امروز بیش از 3800 نفر جان خود را از دست داده اند.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21479

به "کمبود تخت آی سی یو در بیمارستان های فلوریدا آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمبود تخت آی سی یو در بیمارستان های فلوریدا آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید