گزینه جانشینی سعادتمند در هیات مدیره استقلال معین شد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، بعد از آنکه هیات مدیره استقلال تشخیص داد احمد سعادتمند را از مدیریت این باشگاه کنار بگذارد، مدیر معزول آبی ها نیز حاضر به ادامه همکاری در هیات مدیر ه این باشگاه نشد تا هیات مدیره استقلال با 4 عضو به کار خود ادامه داده و دارای یک جایگاه خالی باشد.

گزینه جانشینی سعادتمند در هیات مدیره استقلال معین شد

اسماعیل خلیل زاده رییس و هادی زبده شیرکوهی به همراه حجت نظری و مهدی عبدیان، اعضای این هیات مدیره چهار نفره را تشکیل می دهند که بعد از کنار گذاشتن سعادتمند به کار خود در این باشگاه ادامه دادند.

هیات مدیره استقلال برای تکمیل شدن یک عضو جدید احتیاج دارد و به همین منظور گفته می گردد علی نامداری اصلی ترین گزینه برای تصاحب جایگاه پنجم هیات مدیره آبی ها می باشد.

علی نامداری همان طرفدار متمولی است که در ماه های اخیر بارها برای استقلال دست به جیب شد و با توجه به تمکن اقتصادی توانست بسیاری از مسائل پیش روی آبی ها را از پیش روی این باشگاه بردارد.

بعد از انتخاب پنجمین عضو، این هیات مدیره مدیر منتخب خودش را که می تواند خارج از اعضا باشد برای مدیرعاملی انتخاب و به جهت تایید نهایی به وزارت ورزش و جوانان (مجمع باشگاه) معرفی خواهد نمود.

استقلال تنها تیم از 16 تیم حاضر در لیگ برتر است که بدون داشتن مدیرعامل به این مسابقات رسید.

کنفرانس هکا: مجله خبری و تحلیلی صنایع کشاورزی و تولیدی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24953

به "گزینه جانشینی سعادتمند در هیات مدیره استقلال معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه جانشینی سعادتمند در هیات مدیره استقلال معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید