گواری: حضورم در انتخابات فدراسیون شطرنج با نظر وزارت ورزش نبود

به گزارش شیوا مارکت، نامزد انتخابات فدراسیون شطرنج تأکید کرد، شخصاً تصمیم به حضور در انتخابات گرفته و هیچ کس از وزارت ورزش در این باره حرفی به او نزده است.

گواری: حضورم در انتخابات فدراسیون شطرنج با نظر وزارت ورزش نبود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مهلت ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون شطرنج در حالی عصر روز چهارشنبه 21 خرداد به پایان رسید که 9 نفر اقدام به نام نویسی کردند.

یکی از این 9 نفر سیداحمد گواری، سرپرست کنونی فدراسیون ورزش های همگانی است. گواری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره هدفش از حضور در انتخابات فدراسیون شطرنج گفت: به دنبال این هستم که با تلاش زیاد بتوانم شرایط بهتری را برای این رشته ایجاد کنم و حرکت شطرنج رو به جلو باشد.

وی ادامه داد: اطلاعاتی از شرایط و شرایط این رشته دارم، اما باید کامل تر شود. بحث ارتباطات جهانی، برگزاری دوره ها و مسابقات داخلی و ... نیازمند این است که درباره آنها با هیئت های استانی صحبت هایی داشته باشم و از هیئت های آنها نیز باخبر شوم. باید شناخت خوبی از ظرفیت های شطرنج پیدا کرد و بهترین بهره را از این ظرفیت ها برد. من تمام تلاشم را می کنم با توجه همه تجارتی که دارم، بتوانم از تمام ظرفیت های شطرنج در کشور اعم از مربیان، داوران، هیئت ها و همه اعضای خانواده این رشته کمک بگیرم.

گواری در پاسخ به این موضوع که گفته می شود به عنوان گزینه وزارت ورزش در انتخابات ثبت نام کرده است، گفت: حضورم در انتخابات شطرنج با نظر وزارت ورزش نبود و به عنوان کسی که شرایط ثبت نام را داشته است، این کار را انجام داده ام. قطعاً هر کسی که بخواهد به فدراسیون شطرنج برود، باید با وزارت ورزش هماهنگ باشد. به هرحال وزارت ورزش متولی ورزش کشور است و باید هماهنگی وجود داشته باشد. نه تنها با وزارت ورزش، بلکه باید با همه کسانی که تأثیرگذار هستند، هماهنگی صورت بگیرد.

hecaconf.ir: مجله خبری و تحلیلی صنایع کشاورزی و تولیدی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20698

به "گواری: حضورم در انتخابات فدراسیون شطرنج با نظر وزارت ورزش نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گواری: حضورم در انتخابات فدراسیون شطرنج با نظر وزارت ورزش نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید