یزدی: بازی کردن با فولاد خوزستان سخت است

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم استقلال خوزستان می گوید با برنامه برای این بازی آماده شده است.

یزدی: بازی کردن با فولاد خوزستان سخت است

به گزارش خبرنگاران، داریوش یزدی سرمربی تیم استقلال خوزستان در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر فولاد خوزستان در هفته دهم لیگ برتر اظهار کرد: امیدواریم فردا یک داربی خوب از هر دو تیم ببینیم. ما معتقد هستیم تیم های خوزستانی خوب بازی می نمایند و برای این که این را به اثبات برسانیم، دو تیم باید عملکرد خوبی در بازی فردا داشته باشند. بازی کردن با فولاد خوزستان با توجه به شرایطی که این تیم دارد سخت است. مابرای این بازی با برنامه هستیم و امیدواریم تا برنامه های ما در جریان بازی اجرا گردد تا بتوانیم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

یزدی ادامه داد: داوری در روند بازی تاثیرگذار است و ما از این حیث یک مقدار نگران هستیم و دستمان به هیچ جا هم بند نیست. تنها کاری که انجام می دهیم این است که قبل و بعد بازی درباره داوری صحبت می کنیم و در نهایت هیچ تاثیری در روند کیفیت داوری ندارد. من در یکی از مصاحبه هایم گفتم 9 هفته از مسابقات گذشته است و یک داور مقتدر در بازی های ما نگذاشته اند. من فکر می کنم فدراسیون فوتبال حسابی روی استقلال خوزستان باز نکرده است. این مساله می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که از حوصله این بحث خارج است ولی درباره این مساله بنده صحبت خواهم کرد که برای بازی های ما حتی یک داور خوب هم گذاشته نشده است و این مساله را باید کمیته داوران و فدراسیون پاسخگو باشند که تابه حال هیچ پاسخی از آن ها نشنیدیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: ما با توجه به غایبانی که در این بازی خواهیم داشت از ترکیب جوانی استفاده خواهیم کرد که دارای انگیزه زیادی هستند و می توانند پاسخگوی نیازهای ما باشند.

یزدی در ادامه اظهار کرد: اینجا ایران است و مقررات بعضی وقت ها اجرا نمی گردد. ما این هفته با وجود حواشی موجود تمرین کردیم اما با تمهیدات لازم در حال حاضر باشگاه تمام سعی و کوشش خود را دارد انجام می دهد تا آرامش یه تیم تزریق گردد و تیم استقلال خوزستان بتواند در لیگ برتر در سیر موفقیت قرار گیرد.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1416

به "یزدی: بازی کردن با فولاد خوزستان سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدی: بازی کردن با فولاد خوزستان سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید