یک واسطه بدنام عامل اصلی عصبانیت دنیزلی از بازیکنان تراکتور، توطئه برای تغییر سرمربی؟

به گزارش شیوا مارکت، ناراحتی های اخیر مصطفی دنیزلی از برخی بازیکنان تراکتور که پیش از بازی با سپاهان اعلام شد ریشه در دخالت ها و حضور یک واسطه بدنام دارد.

یک واسطه بدنام عامل اصلی عصبانیت دنیزلی از بازیکنان تراکتور، توطئه برای تغییر سرمربی؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، مصطفی دنیزلی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور پیش از بازی تیمش در هفته دهم لیگ مقابل سپاهان، در گفت و گو با خبرنگاران به شدت نسبت به عملکرد برخی از بازیکنان تیمش انتقاد و تاکید کرد برای آخرین بار به آنها هشدار می دهد.

دنیزلی پس از شکست برابر سپاهان بار دیگر به انتقاد از برخی بازیکنان پرداخت و این بار از تغییرات در تیمش از بازی های بعد خبر داد، اما دنیزلی از کدام بازیکنان و به چه دلیل شاکی است؟

ماجرا از این قرار است که دنیزلی از عملکرد چند بازیکن تیمش که با یک واسطه نزدیک به باشگاه در ارتباط هستند، به شدت ناراضی است و تصمیم دارد درباره حضور برخی از این بازیکنان در ترکیبش تجدید نظر کند.

شمار زیادی از بازیکنان داخلی و تمام بازیکنان خارجی تراکتور، نفرانی هستند که با این واسطه نزدیک به مالک باشگاه ارتباط دارند. این واسطه که سال هاست نقش پررنگی در تصمیم گیری های باشگاه دارد، به تازگی با دنیزلی دچار مشکل شده و گفته می شد توطئه هایی هم برای تغییر سرمربی اجرا شده است.

نکته جالب اینکه این واسطه بدنام در ابتدای فصل با برخی از بازیکنان پرسپولیس و استقلال نیز تماس گرفته و با ارائه پیشنهادهای گزاف آنها را به حضور در تبریز ترغیب می کرد. همین موضوع اعتراض دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را در پی داشت و آنها این موضوع را از طریق فدراسیون فوتبال و نهادهای مربوط پیگیری کردند.

این در شرایطی که زنوزی مالک باشگاه تراکتور چندی پیش گفته بود دلالی جایی در این باشگاه ندارد.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13267

به "یک واسطه بدنام عامل اصلی عصبانیت دنیزلی از بازیکنان تراکتور، توطئه برای تغییر سرمربی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک واسطه بدنام عامل اصلی عصبانیت دنیزلی از بازیکنان تراکتور، توطئه برای تغییر سرمربی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید