9 طلا، 4 نقره و یک برنز ایران در یازدهمین روز بازی های ترکمنستان، ایران همچنان در رده سوم

به گزارش شیوا مارکت، ورزشکاران ایران در یازدهمین روز از بازی های داخل سالن آسیا به 9 مدال طلا، 4 مدال نقره و یک مدال برنز رسیدند.

9 طلا، 4 نقره و یک برنز ایران در یازدهمین روز بازی های ترکمنستان، ایران همچنان در رده سوم

به گزارش خبرنگاران، ورزشکاران ایران در یازدهمین روز از بازی های داخل سالن آسیا در عشق آباد ترکمنستان صاحب 6 مدال طلا توسط کشتی فرنگی، 2 مدال طلا توسط کیک بوکسینگ و یک مدال طلا توسط تیم ملی فوتسال شدند. همچنین 4 مدال نقره نیز توسط کشتی فرنگی، کیک بوکسینگ و اسنوکر و یک مدال برنز توسط اسنوکر برای ایران بدست آمد.

نتایج امروز(سه شنبه) ورزشکاران ایران در بازی های داخل سالن آسیا به توضیح زیر است:

کشتی فرنگی:6 مدال طلا و 2 نقره

تیم ملی کشتی فرنگی ایران با نمایشی تحسین برانگیز و با 6 مدال طلای فرشاد بلفکه در وزن 71، پژمان پشتام در وزن 75 ،مهدی ابراهیمی در وزن 80 کیلوگرم ،سامان عزیزی در وزن 85، امیر حسین حسینی در وزن 98 و بهنام مهدی زاده در وزن 130 کیلوگرم و دو مدال نقره محسن حاجی پور در وزن 59 و امین سوری در وزن 66 کیلوگرم به کار خود در این رقابت ها سرانجام داد و مقتدرانه بر سکوی نخست این رقابت ها نهاده شد.

کیک بوکسینگ: 2 طلا و یک نقره

محمد پورفرج در وزن منهای 79 کیلوگرم و در فینال بخش پوینت فایت برابر حریف ازبکستانی اش به روی رینگ رفت و 15 بر 5 بر او غلبه کرد و به مدال طلای این وزن رسید.

محمود ستاری دیگر نماینده کیک بوکسینگ ایران در وزن 81- و در فینال بخش لوکیک بود که با آل بایف ازبکستانی به داخل رینگ رفت و 3 بر صفر حریفش را شکست داد و به مدال طلا رسید.

حسین کرمی نیز در وزن 75- کیلوگرم بود که در فینال بخش فول کانتکت مقابل ریکان عراقی مبارزه کرد و یک بر 2 بازنده شد و به مدال نقره بسنده کرد.

فوتسال: قهرمانی ایران با شکست ازبکستان

ملی پوشان فوتسال ایران در ملاقات فینال مسابقات داخل سالن آسیا با نتیجه 7 بر یک از سد ازبکستان گذشتند و مدال طلای این رقابت ها را از آن خود کردند.

اسنوکر: یک مدال نقره و یک برنز

حسین وفایی در ملاقات سرانجامی اسنوکر انفرادی با نتیجه 4 بر 2 برابر نماینده چین بازنده شد و به مدال نقره بازی های داخل سالن آسیا دست یافت.

همچنین سهیل واحدی در نیمه نهایی مسابقات اسنوکر مقابل حریف چینی با نتیجه 5 بر 2 بازنده شد و به مدال برنز رسید.

سامبو: نماینده 68 کیلوگرم ایران از برنز بازماند

پدرام بیک زاده نماینده وزن منهای 68 کیلوگرم سامبوی ایران در رشته کمبت که با باخت به حریف قزاقستانی خود با قرعه شانس مجدد در جدول رقابتهای وزن خود باقی مانده بود، برای کسب مدال برنز در برابر باکتور ماماتیمونوف از قرقیزستان نهاده شد. در سرانجام این مبارزه بیک زاده نتیجه را به حریف قرقیزستانی خود واگذار کرد و نتوانست مدال برنز این رقابت ها را کسب کند.

شطرنج: پنجمی بهترین رتبه تیم ایران در بخش سریع

تیم ایران در بخش سریع دختران زیر 23 با ترکیب سارا خادم الشریعه و مبینا علی نسب در دور پنجم برابر تیم اندونزی 0.5 بر 1.5 پیروز شد. این تیم در سرانجام بخش سریع با شش امتیاز در رده ششم نهاده شد. تیم های ویتنام، چین، فیلیپین و قزاقستان به دور نیمه نهایی رسیدند و تیم هند پنجم شد.

در بخش سریع زنان نیز تیم ایران را آتوسا پورکاشیان و میترا حجازی پور تشکیل دادند که در دور سرانجامی 1.5 بر 0.5 برابر ازبکستان پیروز شدند. تیم زنان در سرانجام بخش سریع با پنج امتیاز در رده پنجم نهاده شد. تیم های هند، اندونزی، ویتنام و چین به نیمه نهایی رسیدند.

ایران همچنان سوم

ایران در سرانجام روز یازدهم بازی های داخل سالن آسیا با 35 طلا، 22 نقره و 59 برنز پس از ترکمنستان میزبان و چین در صندلی سوم قرار گرفته است.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13654

به "9 طلا، 4 نقره و یک برنز ایران در یازدهمین روز بازی های ترکمنستان، ایران همچنان در رده سوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "9 طلا، 4 نقره و یک برنز ایران در یازدهمین روز بازی های ترکمنستان، ایران همچنان در رده سوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید