آغاز مباحث کرونایی المپیک 2020 در ژاپن

به گزارش شیوا مارکت، مباحت کرونایی المپیک 2020 از ماه جاری میلادی در ژاپن آغاز می شوند.

آغاز مباحث کرونایی المپیک 2020 در ژاپن

به گزارش خبرنگاران، بحث درباره اقدام های لازم برای مقابله با ویروس کرونا در طول برگزاری المپیک 2020 از ماه جاری در ژاپن آغاز می شوند. جنبه های مختلفی از جمله مراحل ورود ورزشکاران و تماشاگران، آزمایش کرونا، شرایط سلامتی کادر پزشکی و ساعت باز شدن مراکز رقابت ها در نظر گرفته شدند.

یوشیهیده سیگا، سخنگوی هیئت وزیران دولت ژاپن امروز (پنجشنبه) با اعلام این مطلب در نشست خبری گفت: دولت ژاپن، مدیریت شهری توکیو و مقام های کمیته برگزاری المپیک و پارالمپیک 2020 گفت وگو درباره اقدام های لازم برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در طول برگزاری این رقابت ها را در ماه جاری آغاز می کنند.

وی اضافه کرد: برای فراهم شدن تدابیر لازم مقابله با شیوع ویروس کرونا در المپیک توکیو باید جنبه های مختلفی را مورد توجه قرار دهیم. بنابراین جلسه هایی با حضور کنندگان دولت ژاپن، مدیریت شهری توکیو و مقام های کمیته برگزاری المپیک و پارالمپیک 2020 برگزار خواهند شد.

المپیک 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا یک سال به تعویق افتاد. این ویروس تا به امروز بیش از 23میلیون و 900 هزار نفر را در جهان مبتلا کرده و در حدود 820 هزار نفر هم جان باختند.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22792

به "آغاز مباحث کرونایی المپیک 2020 در ژاپن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز مباحث کرونایی المپیک 2020 در ژاپن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید