ابلاغ اعتبار100 میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان های سراسر کشور

به گزارش شیوا مارکت، رئیس سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس از تخصیص و توزیع اعتبار 100 میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان های سراسر کشور اطلاع داد.

ابلاغ اعتبار100 میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان های سراسر کشور

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران از وزارت آموزش وپرورش، مهراله رخشانی مهر با اشاره به اهمیت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه ششم توسعه به ارتقای کیفیت مهارت آموزی در میان دانش آموزان بیان نمود: با توجه به تأکیدات موجود و اهتمام ویژه وزیر آموزش و پرورش بر این موضوع به منظور تحقق شعار هر دانش آموز، یک مهارت و توسعه فرهنگ مهارت آموزی در میان دانش آموزان طی اقدامی جهادی از سوی سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس اعتباری برای توسعه این امر و یاری به فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی در دستور کار نهاده شد.

وی از تخصیص100 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز هنرستان های سراسرکشور اطلاع داد و گفت: با اهتمام ویژه و هماهنگی های اجرا شده برای تأمین اعتبار یاد شده، این مبلغ در استان ها توزیع و قابل دسترسی است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس بر تجهیز هنرستان ها با توجه به اعتبار در نظر گرفته شده تأکید کرد و اضافه نمود: این اعتبار صرفاً برای همین منظور بوده و برای برنامه دیگری نباید مورد استفاده قرار گیرد.

انتهای پیغام/4127

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18225

به "ابلاغ اعتبار100 میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان های سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابلاغ اعتبار100 میلیارد تومانی برای تجهیز هنرستان های سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید